PDA

Zobacz pełną wersję : Mospagebreak title i spis treści



darks
26-03-2006, 19:51
Mam pytanie. Jak zrobić aby spis treści wyglądał tak:
1. Ala ma kota
a) Kot lubi Alę
b) Kot jest czarny
2. Józek ma psa
a) Pies lubli Alę
b) Pies jest bury

Przy czym 1 i 2 są to tytuły rozdziałów do których nie ma treści. Treści są w a i b. Chciałbym aby:
1) Tytuły rozdziałów nie były odnośnikami
2) Po naciśnięciu podrozdziału a i b wyświetliło się jak poniżej:
1. Ala ma kota
a)Kot lubli Alę
treść
1. Ala ma kota
b) Kot jest czarny
treść

Jak to można zrobić???

zwiastun
26-03-2006, 20:23
Za dużo chciałbyś, ale zawsze możesz napisać nowego bota

darks
26-03-2006, 20:30
Za dużo chciałbyś, ale zawsze możesz napisać nowego bota
Ok rozumiem, że Joomla nie posiada takiej funkcjonalności.
Moja wiedza uniemożliwia mi napisanie takiego czy innego boota.

livio
27-03-2006, 17:34
Poproś jakiegoś developera Joomli! o pomoc.
Możesz poprosić kogoś z zespołu Joomla! PL o zapytanie na forum międzynarodowym...

darks
27-03-2006, 18:14
Poproś jakiegoś developera Joomli! o pomoc.
Możesz poprosić kogoś z zespołu Joomla! PL o zapytanie na forum międzynarodowym...
no to proszę

zwiastun
27-03-2006, 21:54
A o co?
Dodatek Podziel na strony (MosPageBreak) dzieli długie artykuły na części i każdą z nich publikuje na odrębnej stronie. Spis treści to spis odnośników do kolejnych stron! Niby na podstawie czego miałby ten złożony spis treści być generowany? HTML to nie XML

darks
27-03-2006, 22:19
A o co?
Dodatek Podziel na strony (MosPageBreak) dzieli długie artykuły na części i każdą z nich publikuje na odrębnej stronie. Spis treści to spis odnośników do kolejnych stron! Niby na podstawie czego miałby ten złożony spis treści być generowany? HTML to nie XML
Ok, dzięki za info. Nie wiem na podstawie czego miałby być generowany złożony spis treści. Gdybym wiedział to nie zadawałbym takich pytań. Zadałem pytanie czy to jest możliwe. Udzieliłeś informacji, że mogę napisać boota. Ja odpowiedziałem, że nie napiszę, bo nie mam takiej wiedzy. Kolega Livio zasegurował, żebym poprosił developera Joomli o pomoc lub poprosił kogoś z zespołu Joomla! PL o zapytanie na forum międzynarodowym. Więc napisałem, że proszę o to.
Ale zakończmy temat, jak się nie da to się nie da. Wydawało mi się, że to nie jest specjalnie skomplikowany spis treści ale dla Joomli niestety jest :) albo trzeba napisać boota, czego ja nie umiem zrobić :(