PDA

Zobacz pełną wersję : SOBI2 RC 2.8.4 - Tłumaczenie



neo_fox
15-01-2008, 11:58
Witam Serdecznie,

poszukujemy kogoś kto byłby chętny przetłumaczyć najnowszą wersję SOBI2 RC 2.8.4 na język polski.

Nowa wersja zostanie prawdopodobnie wydana 19 Stycznia. Niestety obecne tłumaczenie jest do wersji RC 2.5.

Gdyby ktoś był skłonny pomóc będziemy, jak również polska społeczność użytkowników SOBI2, bardzo wdzięczni.

Kontakt: sobi [at] sigsiu.net

Pozdrawiam,
Radek

inkos
15-01-2008, 15:57
Nowa wersja zostanie prawdopodobnie wydana 19 Stycznia. Niestety obecne tłumaczenie jest do wersji RC 2.5.
Jak dotad jeszcze nie uzywalem SOBI wiec moze mi byc trudniej wpisac odpowiednie tlumaczenie tak aby bylo zrozumiale a nie oderwane od kontekstu. :) Moge sprobowac pomoc. Rozumiem ze tlumaczenia mialoby objac komponent czyli jak zauwazylem w chwili obecnej (2.8RC) w porownaniu do poprzedniej polskiej wersji w pliku polish.php brakuje jakies ok 40 wpisow. Plik admin to jakies ok 160 wpisow w tym kilka dosc duzych. :)
Jak juz ukaze sie najnowsza wersja to prosze o podlinkowanie jej w tym watku oraz o umieszczenie ostatniej polskiej wersji jezykowej. Nie obiecuje - jak znajde chwilke to cos potlumacze ale tez licze na testy bo "polska trudna jezyk". :)

Inkos

Edit:
Wrzuciłem moją aktualizację tłumaczenia SOBI2 z v 2.5 do v. 2.8.3.RC w tłumaczeniach w tym wątku. (http://forum.joomla.pl/showthread.php?p=58661#post58661)