PDA

Zobacz pełną wersję : Tłumaczenie Joomli 1.5 RC4



JarekMk
17-01-2008, 11:52
Dzień dobry Państwu :)))))

Zabrałem sie za tłumaczenie PA Joomli 1.5 RC4 i już jestem tak w 1/4 ale jednak jest tego bardzo dużo więc pomyślałem że znalazł by się ktoś kto mógł by mi pomóc. Oczywiście udostępnie tutaj te pliki tak czy tak ale z Waszą pomoca było by łatwiej :)

Tylko nie mówcie że się nie opłaca bo to nie jest stabilna.... Z tego co się doczytałem na forum joomla.org to już nie bedize znaczących zmian tylko poprawia istniejącego kodu więc ewentualne zmiany w tłumaczeniu w kolejnych wersjach to będzie kosmetyka...

To co pomoże ktoś??

pzdr!

Sova
20-01-2008, 04:09
Zgłoś się do Vikinga (http://forum.joomla.pl/member.php?u=26)

zwiastun
20-01-2008, 05:05
Ale nie w celu tłumaczenia PA do J 1.5. W tej mierze powiedziane zostało już wszystko! Będzie stabilna wersja, będzie tłumaczenie.

JarekMk
20-01-2008, 09:45
Ale nie w celu tłumaczenia PA do J 1.5. W tej mierze powiedziane zostało już wszystko! Będzie stabilna wersja, będzie tłumaczenie.

Bez obrazy ale takie gadanie już mnie osłabia... Ja tego nie robę przecież ani dla Ciebie ani Tobie na złość...

Jak nie chcesz pomóc to chociaż nie utrudniaj :)

zwiastun
20-01-2008, 11:45
A cóż ja Ci utrudniam?
Bez obrazy, ale ile razy w kółko można powtarzać, że tłumaczenie jest przygotowane.
Że nie potrzeba pomocy w tłumaczeniu, że kiedy prosiliśmy o testerów, to zgłosiło się osób 5, z czego 2 do tego testowania miały rzeczywistą ochotę i kwalifikacje.

Na czymże to polega moje utrudnianie?
Na ustawicznych proszeniu, żebyście Panowie może zrobili rzeczy mniejsze, ale zrobili!
Już jest ciut lepiej. Ostatnimi czasy zaczęły się pojawiać tłumaczenia czy uzupełnienia do dawniejszych tłumaczeń komponentów. Ale to kropla w morzu potrzeb!

JarekMk
20-01-2008, 18:08
Ja nie rzucam słów na wiatr :)

"Zgłoś się do Vikinga (http://forum.joomla.pl/member.php?u=26)" Już sie dogadałem z tym Panem :)

zwiastun
20-01-2008, 20:40
I dobrze Ci tak! :) Taj w klubie!

Sova
21-01-2008, 12:23
Bo wszyscy Panowie w PCJ to fajni goście :D