PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla i komponent garyscookbook.



tony1971
17-01-2008, 11:11
Mam problem z wyświetlaniem komponentu na stronie. Pakiety instalacyjne J1.0.11 i 1.0.13 , garyscookbook pobrane z tej strony. Instalacja na serwerze w home, w podkatalogu, domena jest dostępna i obie wersje J wyświetlane są normalnie. Nie powinien ? być to problem SM czy RG, tak mi się wydaje... zastosowałem się do wcześniejszych rad Zwiastuna. Komponent jest dostępny od strony administratora, mogę dodać przepis, zdjęcia i nawet opublikować(tylko w wersji 2.4.4 jak dobrze pamiętam ostatnia ze stronytwórcy) ....tylko nie wiem gdzie ta treść się "publikuje", jeśli dodam kategorię do menu, jest wyświetlana na stronie ale kiedy jako użytkownik zalogowany czy niezalogowany klikam na takie menu otrzymuję komunikat, że nie jestem uprawniony do oglądania tej części witryny... Kombinowałem też z najnowszą wersją GCB zassaną ze strony twórcy i niestety ten sam problem...Najgorsza w tym jest świadomość, że całe zgadnienie jest banalne:confused:zapewnie...
Czy problemem może być wersja ISO J? Chyba nie, bo w przypadku "J z kapelusza" mam dalej ten sam problem...Powoli przestaje być aktualne....24 godziny wystarczyły...powód jest banalny i myślę, że do jutra skończę....