PDA

Zobacz pełną wersję : Adsmanager



wujcio
17-01-2008, 20:42
witam mam problem, z adsmanager nie wysyła potwierdzenie założenie konta z aktywacyjnym linkiem miał ktoś taki problem? Za wszelkie wskazówki bardzo dziękuję :]
Pozdrawiam

kamax
17-01-2008, 22:30
Adsmanager nie wysyła żadnych linków aktywacyjnych, co najwyżej info że dodałeś ofertę. Sprawdź w ustawieniach Joomli czy masz zaznaczoną aktywację mailową. Ostatnio miałem problem z CB ( miałem adsmanagera i CB) .Mimo, że wszędzie aktywacja była ustawiona, nie wysyłało żadnych maili z linkiem. Dopiero wypełnienie adresów mailowych w CB poskutkowało.

wujcio
18-01-2008, 09:36
ok dobrze wiedzieć. Dopiero zaczynam zabawę z joomla i za wszelkie wskazówki bardzo dziękuje :)

wujcio
18-01-2008, 12:56
walczę z tym ale jednak nie dochodzą automatycznie generowane wiadomości z linkiem aktywacyjnym :/ Gdzie w CB wypełnić te adresy mailowe ? I czy da sie generalnie ustawić te automatyczne wysyłanie i rejestrowanie ?

Daro_pl
01-02-2008, 12:41
Witam
Mam 2 problemy z AdsManagerem.
1.Nie wyświetla w menu sumy ogłoszeń (ta liczba w nawiasie obok nazwy kategorii) chodź w podkategoriach widać tę liczbę.
2.Pomimo ustawień w konfiguracji AdsManagera wielkości przyjmowanych grafik (200kilo) nawet gdy dodaję zdjecia 20-30kilo wyskakuje mi że "obraz jest zbyt duży"
Próbowałem chyba już wszystkiego :( tym bardziej że jeszcze kilka dni temu było wszystko ok.
Może mi ktoś pomóc? serwis jest już uruchomiony a tu takie g..... :(

artcad
12-02-2008, 16:02
Ad1. ustaw sql typ2 w mod_menu i sprawdź ścieżkę do ogłoszenia w kolejności kategorii powinna pojawić się suma ogłoszeń.
Ad2. sprawdź grafiki w innym programie graficznym i ich wielkość w konfiguracji w adsm wpisz ilość pokazywanych zdjęć jaka chcesz dodawać i ustaw standardową wielkość pliku z grafikami na 2048000 kbaj. sprawdź we wpisach w bazie mysql - "xxxx"(nazwa Twojej bazy) -jos_adsmanager_config-max_image_size (tam 102400).
pozdrawiam