PDA

Zobacz pełną wersję : Category Browse Page?



Talyn
18-01-2008, 22:15
Witam

Mam problem z wyświetlaniem produktów w kategoriach.
Do niedawna używałem wyświetlania z jednym produktem w linii, ale teraz zachciało mi się mieć ich kilka np. 4-5.
Otóż jak poprawiłem plik browse to wyskoczyło mi coś nie całkiem zrozumiałego :/
szerokość pola dla produktów wynosi 700 px postanowiłem więc ustalić szerokość jednego produktu na 140 px, tak aby pięć opisów mogło swobodnie wyskoczyć obok siebie.
Niestety nie całkiem się udało, bo z jakiegoś powodu, łączna szerokość wszystkich produktów to 600px, a jeśli zostają dwa w rzędzie to nie są skierowane do lewej strony tylko luźno latają po stronie. Chciałem załączyć obrazek ale nie mam takiej możliwości.
W związku z tym, czy możecie mi powiedzieć w jakim pliku grzebać aby poprawić to co?
W cssie już naprawdę wszystko zrobiłem i nadal nie wiem jak to jest, że strona wyświetla to inaczej niż chcę.
Czy ktoś wie, która strona w komponencie VM odpowiada za wyśeitlanie produktów z kategorii?

ainow
19-01-2008, 10:56
browse_x.php (najprawdopodobniej "x" to u Ciebie "1") w /administrator/components/com_virtuemart/html/templates/browse

Talyn
20-01-2008, 14:27
browse_x.php (najprawdopodobniej "x" to u Ciebie "1") w /administrator/components/com_virtuemart/html/templates/browse

Tak to wiem, wiem że pliki browse w tym katalogu odpowiadają za formę prezentacji produktów na stronie z listą. Ale chodzi mi o plik, który te prezentacje z pliku browse rozmieszcza.

grundol
22-01-2008, 12:20
W konfiguracji dla każdej kategorii masz "Show x products per row".

Talyn
22-01-2008, 17:51
Chodziło mi o plik: shop.browse.php
W mojej wersji joomli jest jakiś ślepy margines. Trzeba trochę pokombinować i można go usunąć.

Pozdrawiam