PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja



Ruta89
28-03-2006, 19:08
Banalne pytanie: Jak zainstalować skórke?

zwiastun
28-03-2006, 19:22
Przeczytać poradnik: Pierwsze kroki!
Proszę nie zadawać banalnych pytań.
Ewentualnych uprzejmych prosze, zgodnie z zasadami forum - nie odpowiadać na takie pytania.

Ruta89
28-03-2006, 23:01
Tylko mam z tym problem chyba forum jest po to. W poradniku pisze:
w panelu administracyjnym Joomla skorzystać z instalatora szablonów z opcji Instaluj z pakietu.
Tylko gdzie ta opcja jest?

Screen
http://www.jednoslad.yoyo.pl/admin.jpg

Rybik
28-03-2006, 23:10
3 sposoby:

Menu administratora (pasek) -> instalatory -> szaty witryna (odpisuje na posta bo sam sie zdziwilem ostatnio ze jest taka pozycja menu, kiedys nie bylo)
Menu administratora (pasek) -> Witryna -> Szaty graficzne-> Szata - Witryna ... potem kliknac Nowy - przeniesie do instalatora
Wgrac rozpakowany katalog szaty graficznej do odpowiedniego katalogu, pojawi sie automatycznie w dostepnych szatach stronyNa twoim obrazku widac ze nie masz paska menu administracyjnego - nie poszalejesz z tym ...
Zamykam topic ... albo nie :) obejrzyjta panowie screena i wymyslcie czemu tam nie ma menu admina :/

zwiastun
29-03-2006, 01:34
Hmm, aż ciekawe, jak pracowałeś do tej pory.
1. Poprzeglądaj forum. Problem braku menu w panelu administracyjnym był już poruszany. Nie przychodzi mi nic do głowy, czemu Ci się nie wyświetla.
2. Na wszelki słuczaj, sprawdź w Konfiguracji witryny, czy nie masz ustawionego zbyt wysokiego poziomu raportowania błędów (zakładka serwer, powiadamianie o błędach ustaw na domyślne)
3. Sprawdź ustawienia firewalla na swoim komputerze, ustawienia obsługi javascript przez przeglądarkę
4. Ew. zainstaluj oryginalny angielski pakiet dla porównania.

TAK CZY OWAK: musisz mieć MENU ADMINISTRATORA

Ruta89
29-03-2006, 10:07
Już jest wszystko OK. W total comanderze miłem ustawione że zmienia pliki przy kopiowaniu na małe nazwy. Dzięki za pomoc