PDA

Zobacz pełną wersję : Probem z uploadowaniem pod IE6 i IE7



wwasik
20-01-2008, 23:26
Witam, robiłem różne testy na różnych przeglądarkach i opadają mi ręce. Nie mam pojęcia dlaczego pod IE6.0 i IE7.0 wychodzi mi ciągle błąd przy uploadowaniu plików. Wyskakuje informacja o błędach na stronie i przy uploadowaniu np. w Zoom Gallery plików wylogowuje automatycznie użytkownika. Może spotkał się ktoś z takim problemem?Mam komunikat taki jakby był problem z appletem javy. Prosze o jakąś podpowiedź. Dodam jeszcze, że testowałem róznież wgrywanie na localhoście i ten sam problem (pomimo że jest to inna instalacja tej samej wersji joomli). W FF nie ma najmniejszego problemu, nawet z FireBugiem nie wychwytuje żadnych problemów. W Operze 9.24 i w NetScape 9 działa wszystko bez zarzutów

Mam joomlePE wer 1.0.12 Stable [SunFire]

Proszę o jakąś poradę

Pozdrawiam

zwiastun
03-02-2008, 17:25
Weź rozwód z IE i po ptokach. A na serio - nie poradzisz, żeśli nie znasz doskonale JavaScript i nie przeanalizujesz poprawności kodu. Żeby Cię jeszcze pognębić, powiem, że błędny kod wcale nie musi pochodzić z tych komponentów.
IE razem ze swoimi twórcami ma standardy w wielkim poważaniu, belki w oku u siebie nie widzi, ale u innych drzazgę znajdzie. Stąd i problem.
PS. Debugger Javascriptu z FF potrafi jednak znaleźć wszystkie usterki, czy aby na pewno z niego korzystasz?

wwasik
04-02-2008, 09:44
Dziękuję za odpowiedź. Wiem, że niestety ie ma swoje prawa, dlatego żyjemy w separacji już od dawna:) Niestety, przeszło 70% użytkowników strony korzysta z tego badziewia:( Stąd też należy się przeprosić z ie i spróbować współpracować;)
Odnośnie javascriptu to nie jestem w tym mocny, niestety. Puki wszystko się nie sypie to postaram się znaleźć relatywne drogi.

Dzięki i pozdrawiam