PDA

Zobacz pełną wersję : reMOSItory Mirror



Pawel_15
21-01-2008, 09:59
Witam

Pobrałem komponent reMOSItory 3.26 PL dla Joomla! 1.0.11 + Admin PL. . Chciałbym w moim download mieć dwie opcje pobierania plików. Chodzi o to żeby w miejscu gdzie jest ikonka i napis Pobierz były dwa niezależne przyciski (Które sobie sam przygotuje). Kliknięcie na jeden przycisk spowoduje rozpoczęcie pobierania plików z serwera A, kliknięcie w drugi przycisk spowoduje taką samą procedurę tyle że z serwera B. W Panelu by musiało być jedno pole więcej do wypałnianie podczas dodawania plików. I tu zaczynają się schody. Przyznaje że nie jestem jakimś dobrym w tych sprawach. Powiem więcej - jeżeli chodzi o PHP to jestem w tym zupełnie zielony. Dlatego proszę o pomoc na tym forum. Podejrzewam że trzeba skopiować częsć kodu w kilku plikach i zmienić żeby sie nie zapisywały dwa razy te same rzeczy. Musi też chyba zostać dodany jakiś wpis do bazy MySQL. Kompletnie się na tym nie znam http://www.jokris.info/components/com_fireboard/template/default/images/english/emoticons/sad.png Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc.

Joomla jaką posiadam to 1.0.11+Admin PL
reMOSItory to 3.26+ new icons
Serwer na jakim pracuje to Insane.pl (Najważniejsze ustawienia są poprawne i Joomla! działa dobrze)

Pozdrawiam