PDA

Zobacz pełną wersję : Tempatka- wygląd w Mozilla a Explorer



andreve
22-01-2008, 18:00
Witam.
Mam poważny problem którego nie potrafię rozwiązać. Tworzę stronę korzystając w przeglądarki Mozilla, która używam do przeglądania wszystkiego co jest możliwe. Problem pojawił się gdy u znajomych chciałem pokazać moją stronę i w tym momencie się załamałem. Wszystko co u mnie jest Ok. tam było zupełnie inaczej. Templatka była porozjeżdżana, menu zamiast po lewej tak jak powinno być to było na samym dole, baner również pozostawiał wiele do życzenia, nie mówiąc już, że rozmiar trzcionek był też inny. Gdyby znajomi mieli mozillę to było by OK ale było inaczej był Internet Explorer. Dlaczego są takie zmiany w IE? Czy wiecie może jak rozwiązać ten problem aby nie robić niczego od początku. dużo się narobiłem przy tej stronie i templatka mi się podoba. Proszę o pomoc..- Pozdrawiam

idek
22-01-2008, 19:54
dlaczego tak sie dzieje? bo IE jest uposledzone, a mówiąc mniej kolokwialnie nie jest do końca zgode z najnowszymi standardami i trendami...

zapewne masz templatke opartą o czysty xtml i cssik, oczywiście, że da się coś z tym zrobic nie robiąc jej od nowa..

ale do tego musiałbyś albo sam pokombinować, szukając na necie, lub próbując róznych opcji kiedy jest dobrze tu i tu, albo jak nie masz pomysłu jak to zrobić, to podać link na forum, aby bardziej zaawansowani mogli Ci pomóc

osobiscie polecam chwilke własnej reflekcji, bo nie ma to jak uczyc sie nabłędach, drugi raz tego nie zrobisz, i nauczysz sie kilku nowych rzeczy

btw gratuluje używania FF ;)

kurtz
23-01-2008, 23:16
[...]