PDA

Zobacz pełną wersję : Bardzo potrzbuję informacji!!!!!!!!!!!!!



joanna36
22-01-2008, 21:40
Zdecydowałam się na prowadzenie strony internetowej mojej placówki.Nie znam Joomla i mam problemy. Proszę o informacje czy w Joomla można ustawić menu w języku polskim, dlaczego na stronie internetowej artykuły ukazują się w innej formie niż mapisałam je w programie ? Błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!

kamax
22-01-2008, 22:45
Joanno w 10 min nie nauczysz się Joomli. Musisz poświęcić trochę czasu na lekturę podstaw, żeby mieć jakiś efekt.
Co do panelu administracyjnego - nie ma polskiej wersji. Jeżeli chcesz mieć go w jeżyku rodzimym, musisz zainstalować starszą wersję ( ostatnia w pełni spolszczona to chyba 1.0.11 , a obecna to 1.0.13 ) . Ale lepiej mieć tą nowszą, mimo, że po angielsku jest ( dla bezpieczeństwa).
Co do artykułów to niestety, ale za mało napisalaś , w czym tkwi problem. Prawdopodobnie właśnie w tej niewiedzy podstaw posługiwania się joomla, a nie w jakimś konkretnym błedzie

idek
23-01-2008, 00:38
ostatnia w pełni spolszczona to chyba 1.0.11 , a obecna to 1.0.13 )

Joomla! 1.0.12 Stable - takie cos mam i po polsku admin i wszystko ;) a chyba 13 też jest po polsku, ale nie używam, bo problemy z kodowaniem miałem..

no i tak jak przedmówca, jeśli się za cos bierzemy i chcemy to robic na powaznie a nie odwalać fuszerkę, to wartałoby poświęcić chwilkę, a joomla! wcale nie jest taki trudny, myślę, ze z dobra lekturą (materialną, jak ksiązka, czy wirtualną jak forum, ebook, czy artykuły) w ciągu max tygodnia będziesz w stanie robić wiele wiele rzeczy których teraz nawet sobie nie wyobrażasz ;)

powodzenia życze!