PDA

Zobacz pełną wersję : [Adsmanager] Podział na województwa



crazyluki
23-01-2008, 18:37
Witam!
Czy jest jakaś prosta metoda aby w adsmanagerze ustawić przeglądanie ogłoszeń ze względu na województwa ? Jednocześnie jak dodać opcję oglądania ogłoszeń tylko z danych województw ? Wiem że do każdego ogłoszenia można dodać pole Województwo, ale jak to przeglądać?

AdsManager Version 2.1.8
Joomla! 1.0.13 Stable [ Sunglow ] 21 July 2007 16:00 UTC

Dzieki wielkie:)
Pozdrawiam

GOGOKOM
25-01-2008, 09:51
W module wyszukiwarki zaawansowanej wpisz szukane woj i przeglądaj wg tego kryteria (przy województwach zaznacz opcje wyszukiwania w PA)

robdk
25-01-2008, 10:34
Utwórz kategorie jako województwo i każde ogłoszenie przypisuj do niego. Możesz przeszukiwać po kategoriach...
I możesz dać modół wyświetlający kategorie np. z boku i jest już nawet nawigacja ;)

zobacz tu testowe:http://www.test2.kxd.pl

crazyluki
25-01-2008, 16:30
wszystkie tutaj podane rozwiązania są fajne lecz niestety niepraktyczne.
Fajnie byłoby mieć opcje wyboru z jakiego chce się województwa przegląda ogłoszenia. Np jakaś lista rozwijana z opcją wyboru województwa z jakiego chce się przeglądać.

Nb: jaki może być powód złego zliczania ogłoszeń przez moduł adsmenagera ( menu)

dzieki za pomoc:)

robdk
25-01-2008, 17:59
W moim rozwiązaniu możesz przecież tak przeglądać, ponadto w wyszukiwaniu zaawansowanym jest właśnie lista rozwijana...
Więc nie wiem o co jeszcze chodzi...

crazyluki
25-01-2008, 19:18
ok.
Chodzi mi o coś takiego. Standardowo można przeglądać wszystkie ogłoszenia w danych kategoriach. Chciałbym jednak dać filtr (jakby poza wyszukiwaniem - tam wiem że to trzeba zrobić) dzięki któremu user bez problemu mógłby przeglądać ogłoszenia tylko z danego województwa. Hmm jakby to powiedzieć. Ooo! podobne rozwiązanie jak na allegro jak się wybiera z którego województwa chce się przeglądać ogłoszenia. i wtedy przegląda ogłoszenia tylko z tego województwa.
Chodzi mi o podobne rozwiązanie. Z punktu widzenia użytkownika takie coś było by dużo fajniejsze ( dużo łatwiejsze przeglądanie) .
Pozdrawiam

robdk
25-01-2008, 20:07
musiałbyś napisać moduł który ładował by do selectlist kategorie i przypisał do nich odpowiednie linki...
Innego wyjścia nie widzę

Hadal
07-04-2008, 09:14
Panowie jak do chol... ustawić w module adsmanager żeby pozycje wyświetlały się w pionie a nie poziomie? Widze, że w pliku modułu są takie opcje, bo z desperacji zacząłem samemu modyfikować go ale widzę, że on ma przewidziana tę funkcjonalność ale za cholere nie wiem gdzie sie to definiuje w adminie ....

Już znalazłem - metodą manualna spróbowałem wpisać w parametrach modułu nazwy i wartości parametrów znalezionych w pliku modułu:
displaycategory=0;
style=ver

Jeszcze pytanie:
1) jak wyłączyć wyświetlanie tytułu ogłoszenia w module?
2) jak wywalić cenę z ogłoszenia - wywaliłem ją z pól a ona ciągle sie pojawia w ogłoszeniach. Gdzie jest plik szablonu ogłoszenia?