PDA

Zobacz pełną wersję : Security Images - problem z instalacją



crazyluki
24-01-2008, 15:03
Witam!
zgodnie z poradnikiem http://www.joomla.pl/index.php/content/view/373/2/ postanowiłem zabezpieczyć moją stronkę przed robotami i dodać captche. Niestety wszystkie moje próby spełzły na niczym. mam standardowe pliki
registration.html.php; registration.php. ; joomla.php.
lecz niestety po ich przerobieniu ( wg wskazówek ) mój serwis nie działa, w nieskończoność wykrywając błędy w kodzie. Czy ktoś mógłby mi przesłać gotowe pliki lub co lepsze wytłumaczyć jak to zrobić ? niestety mimo ze pare razy próbowałem nie działa.

joomla 1.0.13 pl wydanie oficjalne. Na stronie joomlaboard + adsmanager 2,1,8. serwer webd.pl

dziękuje z góry:)


/ale ze mnie tępak. okazuje sie że wystarczyło przeczytać oryginalną dokumentację a nie wzorować się na artykule:) dziekuje za pomoc, dałem już sobie radę:)

zwiastun
24-01-2008, 21:36
Tu jest jeszcze taki zwyczaj że się wpisuje rozwiazania problemu (opisujac go dokładniej)

crazyluki
25-01-2008, 08:21
przepraszam. zasuguerowełem sie artykułem ze trzeba zastąpić cały kod który był wklejony w artykuł a tam trzeba było wkleić tylko te fragmenty. w dokumentacji było to pogrubione i dzięki temu wiedziałem jak to zrobić. Mój kod różni się od kodu z artykułu i jak wklejałem go do mojego to wychodziły różne błędy.

Teraz jeszcze pracuje nad integracja security images z adsmanager:)