PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana języka - nie zmienia!



piotrek99
25-01-2008, 21:12
Witajcie!

Posiadam Joomlę 1.0.13 PL. Gdy zmieniam język Joomli w panelu administracyjnym na polski, czyli zaznaczam Polski i klikam Publish to zmienia z angielskiego na Polski, lecz danej zmiany sie widać na stronie głównej!
Ciągle wszystko jest po angielsku...
Ten sam problem miałem przed aktualizacją, lecz wtedy gdy wybierałem do opublikowania j. Angielski wyskakiwało "Error!". Próbowałem instalować inne języki. Gdy je publikowałem nadal wyskakiwał ten błąd.

Co tu zrobić??

Pozdrawiam!

PS.
Na reszcie forum nic na ten temat nie znalazłem.

kurtz
25-01-2008, 21:26
[...]

piotrek99
25-01-2008, 21:58
Acha, więc by zmienił język menu trzeba znaleźć jakiś polski szbalon??

Chodzi mi np. o tłumaczenie
Main menu, Links, Contact itp. czyli nagłówków. One nie są przetłumaczone.

Joomla!maniak
25-01-2008, 23:20
Acha, więc by zmienił język menu trzeba znaleźć jakiś polski szbalon??

Chodzi mi np. o tłumaczenie
Main menu, Links, Contact itp. czyli nagłówków. One nie są przetłumaczone.
To o czym piszesz stanowi zawartość witryny i nie podlega ustawieniom zmiany języka. Obecna, anglojęzyczna zawartość przykładowego serwisu jest w kreowanej podczas instalacji przykładowej bazie danych. Aby wspomniane treści ustawić po polsku musisz w panelu administracyjnym pozmieniać wszystko ręcznie. To bardzo fajne zajęcie dla początkujących. Przy tej okazji zapoznasz się lepiej z obsługą Joomla. :rolleyes:

kurtz
25-01-2008, 23:21
[...]

biznesprint
04-03-2008, 19:49
To o czym piszesz stanowi zawartość witryny i nie podlega ustawieniom zmiany języka. Obecna, anglojęzyczna zawartość przykładowego serwisu jest w kreowanej podczas instalacji przykładowej bazie danych. Aby wspomniane treści ustawić po polsku musisz w panelu administracyjnym pozmieniać wszystko ręcznie. To bardzo fajne zajęcie dla początkujących. Przy tej okazji zapoznasz się lepiej z obsługą Joomla. :rolleyes:


A może jakieś wskazówki? Co Ty chcesz ręcznie w PA zmieniać? Przecież nie da się zmienić na polski tych ustawień w PA.

inkos
04-03-2008, 20:00
A może jakieś wskazówki? Co Ty chcesz ręcznie w PA zmieniać? Przecież nie da się zmienić na polski tych ustawień w PA.
Czasem się da tylko trzeba wiedzieć co się chce zmieniać. Jeśli to co opisał Joomla!maniak to nie ma problemu. Trochę pracy dla początkujacych a przy okazji wieeele nauki. No chyba że pisząc tego posta masz na mysli jakies inne zmiany.