PDA

Zobacz pełną wersję : dziwny bląd



Delux
26-01-2008, 16:31
od pewnego czasu nie mogę nic pisać w artykułach , nie mogę przycisnąc kursorem w pole gdzie się pisuje tekst, a na dole pojawia się BŁAD NA STRONIE jak to naprawić żeby można bylo cokolwiek napisać. Tak samo jest np: w estateagent gdzie jest pole do opisu. Nie mogę tam nic napisać

inkos
27-01-2008, 23:56
od pewnego czasu nie mogę nic pisać w artykułach , nie mogę przycisnąc kursorem w pole gdzie się pisuje tekst, a na dole pojawia się BŁAD NA STRONIE jak to naprawić żeby można bylo cokolwiek napisać. Tak samo jest np: w estateagent gdzie jest pole do opisu. Nie mogę tam nic napisać
Jeśli wcześniej nic nie zmieniałeś w ustawieniach edytora to powinno wystarczyć przeczyszczenie cache przeglądarki (plików tymczasowych) i próba ponownego zalogowania. A czasami wystarczy nic nie klikać do czasu kiedy wszystko się wczyta ;) (wiem że to dziecinada ale skuteczna). Edytory mają to do siebie - wymagają czasem cierpliwości. :)

Delux
28-01-2008, 19:01
Wgrałem ponownie pliki content i typedconetnt ale nadal nie działa wcale nie widać kursora w ' Intro tekst' a wszystko inne działa mogę napisać tytuł, main text,
mógłbym sie bez tego obejść do pisania artykułów ale do niektórych komponentów jest niezbędny

inkos
28-01-2008, 19:08
Wgrałem ponownie pliki content i typedconetnt ale nadal nie działa wcale nie widać kursora w ' Intro tekst' a wszystko inne działa mogę napisać tytuł, main text,
mógłbym sie bez tego obejść do pisania artykułów ale do niektórych komponentów jest niezbędny
Odinstaluj ten edytor ktory obecnie używasz i wgraj go od nowa z nowej paczki.

Delux
29-01-2008, 13:54
a skąd ten edytor można pobrać?

inkos
29-01-2008, 14:24
a skąd ten edytor można pobrać?
Zależy co masz zainstalowane obecnie u siebie. Sprawdz w uzytkownikach jaki edytor masz przypisany do swojego konta superadmina a potem poszukaj tutaj (http://www.joomla.pl/index.php/index.php/component/option,com_docman/task,cat_view/gid,92/Itemid,66/)i zainstaluj go ponownie. Po instalacji wyczysc cache swojej przegladarki - wszystko powinno smigac jak nalezy.

Gdyby nie to podaj na forum podstawowe dane takie jak adres strony, gdzie hosting i z jakiej przegladarki laczysz sie ze swoim kontem

dariusov77
30-01-2008, 15:19
Ja mam ten sam problem ale tylko pod IE7. Nie mogę nic wpisać na Tiny i na JCE. Czyściłem pamięć i nic. Zainstalowałem ponownie joomle i dalej to samo. Na dole wyświetla mi sie taki błąd:
-----
Wiersz: 2
Znak: 84841
Błąd: odmowa dostępu.
------

pod FF niby mogę pisać ale utrudnia mi sprawę jedna rzecz. otóż w okienku gdzie mam wpisywać artykuł pojawia mi sie jako tło, background z witryny, a że jest ciemny to nie widać literek.Jedyne co działa prawidłowo to edytor prosty.

Dziwne jest to że na drugim portalu który instalowałem 2 tyg temu działa wszystko ok. poza tym tłem w FF.



Walcze już z tym 3 dzień i już nie mam sił.:mad:

pozdrawiam
dariusov77:

inkos
30-01-2008, 17:19
Walcze już z tym 3 dzień i już nie mam sił.:mad:

Z jakiego adresu logujesz sie do zaplecza? Jesli z www.mojastrona.pl (http://www.mojastrona.pl) a w konfiguracji witryny masz mojastrona.pl to w Twoim przypadku stad ten blad. Sprawdz to.

dariusov77
30-01-2008, 21:10
Dzięki za pomoc. Przeoczyłem ten fakt. Teraz już niby jest ok aleee. Zasysa mi do okna w którym piszę BG ze strony. a racze j styl w którym jest podane background z powtarzanie X a jak skasuje plik PNG z tłem to wczytuje kolor który jest wypełnieniem. Jednym słowem dalej mam ciemność jak chce napisać nowy artykuł.