PDA

Zobacz pełną wersję : Download dla zarejestrowanych



edi1975
27-01-2008, 13:26
Witam was i spytam jeszcze raz bo przeszukałem już wszystko i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu.

Chcę w artykule umieścić odnośnik do pliku który znajduje się na innym serwerze i żeby ten odnośnik (link) był widoczny tylko dla zalogowanych na mojej stronie, próbowałem już przez wstawienie animacji flash z skryptem do tegoż pliku na innym serwerze ale jak zrobić aby była widoczna ta animacja tylko dla zalogowanych.
Wiem że w konfiguracji Joomla jest funkcja:
Wyświetlaj linki niezalogowanym: ma ustawione na NIE

Pomóżcie ma zainstalowaną Joomla! 1.0.13 i edytor JCE Admin 1.1.1 ale animacje flash wstawiam przez TinyMCE bo w JCE nie wiem jak.:confused:

a wszystko biega o tą stronę:
http://video-grafika.free-edi.com

kurtz
27-01-2008, 13:35
[...]

edi1975
27-01-2008, 13:56
Herzlich Willkommen - Besucher to dlatego bo szablon jest z niemiec to wiem jak zmieić.
No a co do mojego problemu to właśnie chodzi mnie o to aby wszyscy mogli widzieć te artykuły żeby wiedzieli co jest do pobrania no i że warto się zarejestrować i ściągać, dlatego tak to chcę mięć zrobione.

kurtz
27-01-2008, 14:11
[...]

edi1975
27-01-2008, 14:39
Już z docMan kombinowałem ale on nie przyjmuje linkow bezpośrednich z chomikuj.pl nie wiem dlaczego.
No i ideą było aby zarejestrowani użytkownicy też mogli wstawiać swoje pozycje na stronę ale jak na razie to tylko na forum jest jedna osoba chętna.:(

kurtz
27-01-2008, 14:47
[...]

zwiastun
27-01-2008, 15:22
Nie znajdę Ci, bo nie za bardzo mam czas, ale ktoś podawał na forum (nie wiem, czy nie nexus), jak można obejść problem. Tylko czy to ma sens nie wiem, musiałbyś "oprogramować" każdy odnośnik warunkiem, że jeśli user zalogowany to widzi

Jola
29-01-2008, 17:00
Witam,
Napis po niemiecku "Herzlich Willkommen - Besucher" znajduje się w pliku index.php templatki.
Co do dostępu do plików tylko dla zarejestrowanych - nie wiem czy nie łatwiej byłoby uzależnić wyświetlanie kategorii Download od tego czy użytkownik jest zarejestrowany.
Pozdrawiam

edi1975
29-01-2008, 20:02
Dziękuje za pomoc, ale znalazłem inne rozwiązanie bardzo proste ale skuteczne. Wszystkie artykuły będą się ukazywać podwójnie jeden dla podglądu dla wszystkich i z informacją na dole i odnośnikiem do rejestracji a drugi dla zarejestrowanych widoczny po zalogowaniu z linkiem do downloadu dzięki temu w module nowości też będą widzieć wszyscy po wejściu. Właśnie zajmuję się robieniem duplikatow. :D

kurtz
29-01-2008, 20:07
[...]

edi1975
29-01-2008, 20:14
Jeśli komuś zależy na tych animacjach to na pewno nie zamknie strony wiedząc ile trzeba bulić w sklepie za takie cacka. :p