PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z zalogowaniem na admina



madzienka
27-01-2008, 22:24
Hej. Mam problem z zalogowaniem sie na konto administratora. Ostatnio się zalogowałam zmieniłam pare rzeczy w menu, wylogowałam. I przy nastepnym logowaniu w pasku adresu w przeglądarce ujrzalam cos takiego:
......./administrator/index.php?mosmsg=Nie%20jeste¶%20zalogowany (http://..../administrator/index.php?mosmsg=Nie%20jeste¶%20zalogowany)
Zadnego okienka z komuniaktem o nie zalogownaiu tylko to. Próbowalam juz zmienić hasło w phpmyadmin dla administartora, ale to nic nie daje. Pomóżcie :)

inkos
27-01-2008, 22:38
Hej. Mam problem z zalogowaniem sie na konto administratora.
Proponuję lekturę forum - temat był już poruszany wielokrotnie (może nie dokładnie taki sam ale był).

Z Twojego opisu wynika iż nic w konfiguracji nie zmieniałaś - prawdopodobnie po prostu wygasła Ci sesja i wystarczyło tylko wyczyścić cache przeglądarki (te pliki tymczasowe) i zalogować się ponownie na adres mojadomena/administrator/. Powinno wówczas pomóc. A jeśli nie dopiero wówczas próbować zmieniać w bazie.

Teraz byłoby dobrze gdybyś mogła odtworzyć bazę danych sprzed zmiany hasła (ono jest kodowane wiec nic nie da że wpiszesz np. "moje haslo" w bazie danych). Powinnaś się zalogować bez problemu.

Mam nadzieję iż udało mi się Ci pomóc. :)