PDA

Zobacz pełną wersję : Poproszę o test [minuta roboty]



mirage_x
28-01-2008, 12:30
Bardzo prosze o wejscie na http://tel-med.home.pl/site/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=search&Itemid=12 i sprawdzenie czy wyszukiwarka dziala. Np. wybranie czegokolwiek z listy rozwijanej i klikniecie na szukanie. Nawet jesli skonczy szukanie i niczego nie znajdzie to jest OK (oznacza, ze akurat w tej kategorii nie ma wpisu), ale jesli w kolko wyszukiwuje to znaczy, ze cos jest nie tak. Prosze o pisanie ponizej czy wyszukiwarka dziala Wam czy nie. U mnie na kilku komputerach nie ma problemu (rozne przegladarki). Osoba dla ktorej to sprawdzam twierdzi, ze u niej nie. Bede wdzieczny za poswiecenie minuty na ten test i napisanie ponizej wynikow.

kurtz
28-01-2008, 12:46
[...]

inkos
28-01-2008, 13:15
Działa.

Zarówno na samo hasło np. "okulista" lub tez to samo hasło ale z wybranym np. kryterium takim jak: województwo: wielkopolskie, umowa z nfz - tak.

Jumpman
19-07-2008, 10:26
Sprawdzilem i przetestowalem, dziala na wszystkich frontach, interesuje mnie jakiego modulu czy kompontentu uzyles do zrobienia takiego wyszukiwania. Potrzebuje zamiescic na swojej stronie wyszukiwanie za pomoca list rozwijanych. Pozdrawiam.

inkos
19-07-2008, 13:47
Sprawdzilem i przetestowalem, dziala na wszystkich frontach, interesuje mnie jakiego modulu czy kompontentu uzyles do zrobienia takiego wyszukiwania. Potrzebuje zamiescic na swojej stronie wyszukiwanie za pomoca list rozwijanych. Pozdrawiam.
Czemu pytasz skoro z linku w pierwszym poscie widac ze to komponent sobi2. ;)