PDA

Zobacz pełną wersję : Rozjeżdża się strona przy zmianie rozdzielczości



leppard
28-01-2008, 19:33
Witam,
korzystam z templatki ja_rochea i jest tam opcja wybierania szerokości strony.
Jednak przy wybraniu mniejszej (800x600) boczne menu (tabela) się ucina i logo też... Czy ktoś mogłby mi poradzić co zrobić, by się tak nie działo ?
Dziękuje bardzo za wszelka pomoc:)

kurtz
28-01-2008, 20:01
[...]

inkos
28-01-2008, 20:02
Witam,
korzystam z templatki ja_rochea i jest tam opcja wybierania szerokości strony.
Jednak przy wybraniu mniejszej (800x600) boczne menu (tabela) się ucina i logo też... Czy ktoś mogłby mi poradzić co zrobić, by się tak nie działo ?
Dziękuje bardzo za wszelka pomoc:)
A linka do tej swojej stronki to możesz podać? My nie mamy wszystkich templatek jakie kiedykolwiek zostaly stworzone dla Joomli! zainstalowanych u siebie na serwerach a wrozki z nas kiepskie ;)

leppard
28-01-2008, 20:08
hehe, glupio pewnie zabrzmi, ale nie moge podac lnka, gdyz osoba, dla ktorej to robie, nei cche by stronka ujrzała swiatlo dzienne, zanim sie jej nie skonczy...
Czy jest jakis kod, ktory moglbym podac lub po prostu templatke wrzucic na serwer ?
Pozdraawiam i dziekuje za posty!

kurtz
28-01-2008, 20:12
[...]

inkos
28-01-2008, 20:13
hehe, glupio pewnie zabrzmi, ale nie moge podac lnka, gdyz osoba, dla ktorej to robie, nei cche by stronka ujrzała swiatlo dzienne, zanim sie jej nie skonczy...

W takim razie ja nie bede Ci w stanie pomóc. Proponuję abyś skorzystał z tego co 2 posty wyżej napisał kurtz - napisz posta na forum pomocy joomlart czyli twórców tej Twojej templatki.