PDA

Zobacz pełną wersję : nie mogę się zalogować do PA



rozmos
29-01-2008, 14:20
nie można się zalogować do PA bo wyskakuje mi taki błąd:

Parse error: syntax error, unexpected '}', expecting ',' or ';' in /home/szewa/domains/teamofgoku.info/public_html/language/admin_english.php on line 1562
co trzeba zrobić?

rozmos
29-01-2008, 17:17
no co mam robić???? Nie da się zalogować do panelu admina, na dole miałem komunikat że coś tam global_register(chyba) jest na ON i powinno być na OFF i potem w konfiguracji tak zmieniłem, a później już nie mogłem sie zalogować do PA

inkos
30-01-2008, 00:22
no co mam robić????
Jeśli zmieniałeś coś w tym pliku: language/admin_english.php a masz kopię sprzed tych zmian to ją wgraj. Jeśli nie to sprawdź dlaczego w linii numer 1562 masz znacznik '}' zamiast oczekiwanego przez parser ',' lub ';'. Ale zamiast grzebać w plikach najlepiej będzie jak wgrasz ten z lokalnej kopii sprzed zmian. Powinno pomóc.
Na przyszłość uważaj jak coś usuwasz ręcznie w plikach.

rozmos
31-01-2008, 23:46
no i wgrałem oryginalny plik i dalej ten sam komunikat się pokazuje, w dalszym ciągu nie mogę wejść do PA!
no i nie wiem jak mam znaleźć tą linię, przecież to jest szukanie igły w stogu siana;p

inkos
01-02-2008, 00:02
no i wgrałem oryginalny plik i dalej ten sam komunikat się pokazuje, w dalszym ciągu nie mogę wejść do PA!
no i nie wiem jak mam znaleźć tą linię, przecież to jest szukanie igły w stogu siana;p

Wgraj ten plik jeszcze raz ze swiezej oryginalnej paczki joomla w tej samej wersji co masz swoja joomle.

A co do szukania to rzeczywiscie recznie to jest szukanie w stogu siana ale zamiast szukania tego w notatniku odpal ten plik w jakims innym programie ktory oferuje numeracje linii - bedzie latwiej szukac. :)

rozmos
03-02-2008, 15:54
joomla 1.13 nie ma polskiego PA?? bo ja mam po angielsku

zwiastun
03-02-2008, 16:18
Sie obudziłeś!
Zaraz się jeszcze dowiemy, że oprócz tego, co nie widziałeś, masz jeszcze wyłączone JavaScript w przeglądarce, instalacja była z błędami, ale jakoś poszło, przenosiłeś to z M*mbo 4.1a lub być może coś jeszcze ciekawszego.
Do tego biadolisz, zamiast dać odpowiednie informacje.
I dziwić się początkującym użytkownikom, skoro forumowy wyga sądzi, że tu się jasnowidze i wróżki udzielają!