PDA

Zobacz pełną wersję : Mapka z wyborem wojewodztw



leppard
30-01-2008, 14:47
Witam!
Prosze mi napisac czy istnieje jakiś moduł/komponent, dzieki ktoremu widoczna byłaby mapka z wyborem wyjewództw/miast, gdzie po nacisnieciu wybraniu przechodziłoby do okreslonego linka ?:)
Jeśli Waszym zdaniem mapkę taką należąłoby zrobic w html/php to czy ktoś zna gotowe tego typu skrypty ?
Z góry bardzo dziękuje:)

inkos
30-01-2008, 14:57
Jeśli Waszym zdaniem mapkę taką należąłoby zrobic w html/php to czy ktoś zna gotowe tego typu skrypty ?
Jeśli linki są "sztywne" to taką mapkę możesz sobie zrobić w Flashu i umieścić ją np. w module który opublikujesz na swojej stronie. To samo możesz zrobić wykorzystując zwykłą mapkę z podziałem na województwa zapisaną w pliku graficznym i z wykorzystaniem znacznika <map...> zrobić na niej linki do poszczególnych wójewództw/stron. Moim zdaniem Flash ładniej wygląda :)

leppard
30-01-2008, 15:31
Jeśli linki są "sztywne" to taką mapkę możesz sobie zrobić w Flashu i umieścić ją np. w module który opublikujesz na swojej stronie. To samo możesz zrobić wykorzystując zwykłą mapkę z podziałem na województwa zapisaną w pliku graficznym i z wykorzystaniem znacznika <map...> zrobić na niej linki do poszczególnych wójewództw/stron. Moim zdaniem Flash ładniej wygląda :)
Witaj,
dzieki za odpowiedz :) Chyba tak bede musiał zrobic :)
Myślę, że we flashu wyjdzie najpiekniej :)
Pozdrawiam

nexus246
30-01-2008, 20:21
Niektórzy nie mają flesza ;)