PDA

Zobacz pełną wersję : Formularz kontaktowy - brak uprawnień



caterx
30-01-2008, 16:11
Witam
Przy próbie wysłania maila kontaktowego wyskakuje mi informacja: Nie masz uprawnień aby zobaczyć tę część witryny. uzywany jest standardowy com_contact, dodam że wysyłam przez smtp, udało mi się nawet wysłać jednego maila, ale przy dalszych modyfikacjach przestało działać i pojawia się powyższy komunikat. Dodam tylko że iformacja wyświetla mi się w nowym okienku przeglądarki
Joomla w wersji 1.0.13, template rhuk_solarflare_ii, apache 2.2.4, php 5.2. Próbowałem różnych uprawnień do plików ale bez zmian, mam dane 755 na wszystko, a 644 na config. Proszę o nakierowanie na rozwiązanie.
Pozdrawiam

caterx
02-02-2008, 20:07
Witam ponownie
Niestety problem pozostał, po usunięciu kontaktu i ponownym dodaniu - maile działały - do czasu kiedy postanowiłem sprawdzić to ponownie po chwili snu. Czy ten komponent wykazyje takie dziwne działanie? Nadmienię że korzystam z poczty na expro.pl, próbowałem róznież wp.pl.

inkos
03-02-2008, 01:03
do czasu kiedy postanowiłem sprawdzić to ponownie po chwili snu. Czy ten komponent wykazyje takie dziwne działanie?
Szczerze to nikt na tym forum nie znalazł dowodu na to iż Joomla ma jakieś właściwości "paranormalne". :eek: Możesz być pierwszy. ;) Ewentualnie odpocznij od Joomla, wyśpij się a wtedy moze wszystko pójdzie łatwiej. ;)

caterx
03-02-2008, 10:53
Nie napisałem że to działanie niewytłumaczalne (paranormalne). Zauważyłem że to ma związek z pojawiającym się komunikatem o ciasteczkach w sondzie na tej stronie. Sonda czasem działa - wtedy działa formularz kontaktowy. Ciasteczka nie są blokowane, z tym sobie poradziłem - zablokowanie return w 53 linii pool.php. Niestety poczta działa w kratke.
Z tego co zauważyłem to formularz odnosi się do: index.php?option=com_contact&catid=36&Itemid=95
a przy próbie wysłania index.php?option=com_contact&Itemid=95
Czy ktoś z Forumowiczów używa tego formularza w wersji Joomli 1.0.13 dla smtp? Zastanawiam się nad upgrade cms lub zmianą formularza .