PDA

Zobacz pełną wersję : EZ STORE - KILKA PYTAŃ



kritur666
31-01-2008, 12:11
witam!
Przeszukałem troche forum , jednak nigdie nie mogłem znaleźć tego co by mnie interesowało. dlatego zakładam nowy temat.
Otóż kilka dni temu zainstalowałem dodatek EZ STORE. Podoba mi sięjego prostota wynonania i obsługi, jednak nie dokońca rozumiem jego działanie.
1. Wystawiając przedmiot pojawia sięopcja przycisku PAYPAL. W PAYPALU moge nadaćjeden przycisk tylko dla jednego produktu czy moge miećjeden do wszystkich i poprostu zmieniaćjego cene??
2. W opcji sprzedaży produktu nie ma podanej jego ilości - stan produktu. Więc jeśli wystawiam np, model samochodu to jest jego jedna sztuka i automatycznie zniknie po kliknięcie w przycisk PAYPALA czy będzie dalej widniał na witrynie i musze go zdjąć ręcznie ??
3. Czy jest możliwość prowadzenia aukcji do jakiegośprzedmiotu po zainstalowaniu jakiegośdodatku do tego sklepu. ewentualnie czy jest jakiśkomponent aukcji do joomli??
4. Czy jest możliwość zmiany opcji kup teraz z paypala na zwykłą transakcje - wpłata na konto i jeśłi tak to czy przedmiot zniknie mi wtedy ze stanu??
Z góry dziki i pozdrawiam

kritur666
02-02-2008, 11:31
odświeżam temat, może znajdzie się ktoś kto pomoże :)