PDA

Zobacz pełną wersję : stronka z filmami onlie



kargulo
31-01-2008, 13:07
chcialbym dostac wasza opinie o mojej stronie
www.divxmovies.pl

dzieki
i czekam na opinie

KYCu
31-01-2008, 14:37
na rozdzielczosci 1024x768 się nie mieści ;)
mi osobiście szablon nie przypadł do gustu ale o gustach sie nie dyskutuje :P
poza tym, nie wiem czy ma szanse przebicia popularnością YouTube ;)

powodzenia!

kamax
31-01-2008, 15:04
GG moduł chyba zbędny przy anglojęzycznym serwisie. To raczej polski komunikator. U mnie w rozdzielczości 1024x768 się mieści, ale z włączonym adblockerem w firefoxie. Wywal tą szeroką reklamę google

inkos
31-01-2008, 16:28
chcialbym dostac wasza opinie o mojej stronie
Niestety pod IE nie mieści się. Musisz ją trochę zmniejszyć np. do szerokosci takiej jak ten top u góry. Mozesz to osiągnąc przez przeniesienie elementów z prawej kolumny (wszystko z "Polls") do lewej pod menu. Wtedy też seyret będzie miał więcej miejsca. Na dole uporzadkuj te małe buttony - mogłybybyć umeiszczone w jednej linii i o tych samych wymiarach. A pozatym stronka może być choć z youtube będzie ciężko wygrać :)

idek
01-02-2008, 01:49
szczerze?

trochę porażka.. domena niby *.pl co poniekąd do czegoś zobowiązuje, a treść w języku? hmm.. no własnie, polsko-angielskim, może to dla Polaków z NYC? Albo z Londynu?

Grafika? Mogłeś zassać ładniejszą templatke, jest trochę darmowego staffu, jeśli nie ma możliwości wykonania na zamówienie, czy wykupienia..

i w sumie te toplisty w stopce...? Jest z tego jakiś ruch na stronie? Nie używałem nigdy tego typu promocji, więc może się dowiem czegoś ciekawego, ale tak btw. to niektóre (95%) buttonów z tych toplist to mają wymiatającą grafikę ;)

kargulo
05-02-2008, 14:06
na rozdzielczosci 1024x768 się nie mieści ;)
mi osobiście szablon nie przypadł do gustu ale o gustach sie nie dyskutuje :P
poza tym, nie wiem czy ma szanse przebicia popularnością YouTube ;)

powodzenia!

nie mam zamiaru przebic YouTube,
moze masz jakis pomysl na templatke, jak masz jakis przyklad to skorzystam

dzieki

KYCu
05-02-2008, 14:18
hm...czarna z ala szklanymi wykończeniami ;) przykład?
http://www.demo.templatki.com/
tu jest sporo przykładów, wystarczy szatę strony zmienić. Mi osobiście wpadła w
oko templatka blackbox, przejrzysta, kolorystycznie dopasowana :). Lub też
blackbird jest w porządku.

Dariusz69
09-02-2008, 15:15
Czy miniaturki (Thumbnail) w tym okmponenicie trzeba robić samemu? Mi się nie wyswietlają automatycznie, prosze o podpowiedź jak zrobić by one były.
Dziękuje.