PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam modułu który monitoruje serwer gier online



marchepl
03-02-2008, 12:44
Witam mam pytanko poszukuje komponentu lub modułu który sprawdza ilośc graczy online na serwerku wiem ze kiedys cos takiego było ale teraz nie moge odszukać na stronie joomla.pl widziałem to i gdzieś mi uciekło moze ZWISTUN tu pomoze bo jest szpec o tych bajerów.
POMOŻECIE!!!!????

zwiastun
03-02-2008, 12:48
ZWISTUN nie pomoże, bo o ile wiem, takiego tu w ogóle nie ma. Zwiastun też raczej nie, nie przypominam sobie takiego dodatku. Rozumiem, że nie chodzi Ci po prostu o ilość zalogowanych.

marchepl
03-02-2008, 13:48
ZWISTUN nie pomoże, bo o ile wiem, takiego tu w ogóle nie ma. Zwiastun też raczej nie, nie przypominam sobie takiego dodatku. Rozumiem, że nie chodzi Ci po prostu o ilość zalogowanych.
był coś takiego w opisie było takie foto jakiegoś pieniażka czy coś i pamiętam ze sprawdzał ilośc graczy online i itp nie pytał bym o tak banalna sprawe jak statystyka zalogowanych lub ilośc odwiedzin jak znajde to napisze ale kurde czy znajde ,pamietam ze był inny manewr szukania na dole z paskiem nastepne i tak to znalazłem mowa o stronie joomla moze jakis inne pomysły jak pokazywac ilośc graczy online na serwerze ilośc slotów itp.

inkos
03-02-2008, 13:59
był coś takiego w opisie było takie foto jakiegoś pieniażka czy coś i pamiętam ze sprawdzał ilośc graczy online i itp.
A to "coś" było umieszczone na jakiejś stronie internetowej? Czy to "coś" miało nazwę? Czy to "coś" ty widziałeś czy to "coś" ktoś widział i Ci o tym "czymś" powiedział tylko że niedokładnie? ;)

marchepl
03-02-2008, 14:18
Nie widziałem to na własne gały a wzrok mam super bo jestm spawaczaem ;-) heh no dobra jak znajde to napisze