PDA

Zobacz pełną wersję : Co się stało z tematem założonym wczoraj?



cominher
03-02-2008, 13:13
http://forum.joomla.pl/showthread.php?p=60850

zwiastun
03-02-2008, 13:56
Wcięło w trakcie przenoszenia do kosza! Nie jesteś nowym użytkownikiem forum, aby się godzić na umieszczanie tematu gdzie popadnie. Na pytania o rozszerzenia jest specjalna kategoria!

cominher
03-02-2008, 14:18
Mam nadzieję że to usuwanie nie jest czymś osobistym.
Jeżeli kategoria nieodpowiednia wystarczy przenieść wątek do odpowiedniej.
Czy od dziś mam się bać o każdą wypowiedź na tym forum?

inkos
03-02-2008, 14:23
Czy od dziś mam się bać o każdą wypowiedź na tym forum?
Jeśli ta wypowiedź nie będzie mieściła się w zasadach określonych w regulaminie i ogólnie przyjętych dobrych obyczajach to raczej na pewno tak. To forum jest naprawdę tolerancyjne ale dla nas wszystkich będzie dobrze jeśli zachowamy na nim porządek i będziemy pamiętać o kilku prostych zasadach. :)

cominher
03-02-2008, 14:58
Jeśli ta wypowiedź nie będzie mieściła się w zasadach określonych w regulaminie i ogólnie przyjętych dobrych obyczajach
A jeśli się mieściła i naruszała nieznacznie tą zasadę, czyli, zdaniem zwiastuna była umieszczona nie w tym dziale, zasługiwała na kompletne jej usunięcie?
Czy to jest właśnie ta tolerancja?


Szczerze to nikt na tym forum nie znalazł dowodu na to iż Joomla ma jakieś właściwości "paranormalne". :eek: Możesz być pierwszy. ;) Ewentualnie odpocznij od Joomla, wyśpij się a wtedy moze wszystko pójdzie łatwiej. ;)

Regulamin [B] pkt2

Nie należy umieszczać żadnych osobistych komentarzy, nie związanych z tematem. Wiesz - odpisujesz - nie komentujesz. Nie wiesz - nie piszesz. Zwracanie uwagi, że sprawa jest banalna lub szeroko opisana w pomocy również powinno wyglądać kulturalnie i zawierać choćby minimalną wskazówkę, jakich słów kluczowych powinien użyć autor, lub symboliczne www.joomla.pl/pomoc (http://www.joomla.pl/pomoc) . Zleceń nie komentujemy publicznie.

Jak widzisz Ty masz tą komfortową sytuację, że dla ciebie forum jest tolerancyjne, a dla innych nawet miejsca w koszu nie starcza :-)

inkos
03-02-2008, 15:23
zasługiwała na kompletne jej usunięcie?
Co do usunięcia/zniknięcia postu to sprawa Zwiastuna. Odpisał Ci co i jak i proszę nie męcz go dalej tym tematem (Zwiastun jest zajęty bardzo ważną sprawą dla polskiej społeczności Joomla;)). Może po prostu był to czysty przypadek. Nie roztrząsajmy już tej sprawy bo w końcu dla nas dwóch tolerancja na tym forum się skończy. Jak możesz to zadaj pytanie jeszcze raz.


Jak widzisz Ty masz tą komfortową sytuację, że dla ciebie forum jest tolerancyjne, a dla innych nawet miejsca w koszu nie starcza :-)
Dziękuję za zwrócenie uwagi. Wiem że tym cytowanym przez Ciebie postem dość mocno nagiąłem regulamin forum. ;)

cominher
03-02-2008, 15:53
okey
Smaruje raz jeszcze ale już w odpowiednim dziale.
Jak będziesz mógł pomóc będę zobowiązany,
Pozdrawiam