PDA

Zobacz pełną wersję : Quiz 2008



informatorek1
03-02-2008, 14:40
Cześć,

Wybaczcie newsa na pograniczu spamu, ale uważam, że warto. Chciałbym Was poinformować o konkursie i zaprosić do wzięcia udziału. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy znają choć trochę technologie Microsoft. Nie jestem pracownikiem Microsoftu i to nie Microsoft organizuje ten konkurs. Wywodzi się on w prostej linii od organizowanych od lat przez Grzesia Tworka konkursów dla microsoftowych pasjonatów. Tyle, że tym razem, nadchodząca premiera nowego systemu sprawiła, że kilka życzliwych osób w polskim oddziale Microsoftu, postanowiło dać to, co najlepsze czyli nagrody. Dla każdego gracza (no chyba, że ich będzie więcej niż 3000) pełna wersja nowego systemu. Dla 500 najlepszych: cenne nagrody rzeczowe.

Wystarczy się zarejestrować: https://www.quiz2008.pl/

Pozdrawiam,

Kamil

zwiastun
03-02-2008, 15:58
A już chciałem napisać: Microsoft przechodzi na Open Source: Dla każdego gracza (...) pełna wersja nowego systemu.
30 tysięcy systemu za sam udział w konkursie, i do tego nie w wersji podstawowej, a "serwer" byłoby wcale niezłym krokiem do uwolnienia. Trochę się zawiodłem, przeczytawszy, że aż tak "prawiepięknie" to nie jest, ale niech i tak będzie. Takiego "spamu" raczej nie usuwamy :).

KYCu
03-02-2008, 23:01
Jeśli mogę się wypowiedzieć, napiszę, że raczej nie wezmę udziału w konkursie. Jak wiadomo, każdy konkurs ma jakiś haczyk ;) . Microsoft? cóż, między innymi to dzięki nim piszę teraz na forum ;P no ale pasjonatem to nie jestem.
Pozdrawiam!

magdaa
03-02-2008, 23:58
tylko czy ta pełna wersja nowego systemu MS to faktycznie nagroda, czy kara ??? :D