PDA

Zobacz pełną wersję : Latest Events w extcalendar



paweldudek
03-02-2008, 19:23
Chodzi mi o stworzenie czegoś takiego jak tu:
www.blekitni.go.pl
Tam po prawej stronie jest "INFO" z najbliższymi wydarzeniami. Oczywiście to co pokazuję to jest jportal. A jak takie coś zrobić w Joomla?

"Latest Events" - nie wiem czy to tak się nazywa, ale chodzi mi o to, żeby te kilka najbliższych wydarzeń było pobieranych z kalendarza. Ewentualnie, żebym sam dodawał najbliższe wydarzenia (bez pośrednictwa extcalendar). Koniecznie - chciałbym aby one pojawiały się na frontowej stronie, po prawej bądź lewej stronie (czy prawa, czy lewa - to już umiem ustawić. Nie umiem zrobić tak, żeby to było na stronie frontowej i dlatego potrzebuję takiego właśnie "Latest Events").

Dylek
03-02-2008, 20:29
Moze tak (http://www.wozp.poznan.pl/)? To akurat zrobilem na komponencie AB Calendar.

paweldudek
03-02-2008, 23:06
Nie, chodzi mi o takie coś, tutaj podam jak to wizualnie miałoby wyglądać:

Najbliższe wydarzenia:
23.02 - spotkanie Komisji Rewizyjnej
25.02 - konferencja prasowa
13.03 - wyjazd integracyjny

Przy czym "spotkanie Komisji Rewizyjnej", "konferencja prasowa", "wyjazd integracyjny" mogłyby być linkami (ale niekoniecznie).

Dylek
04-02-2008, 11:25
a nie wystarczy Ci standardowy modul, ktory bedzie pokazywal tytuly ostatnich artykulow z danej kategorii - czyli ten standardowy w Joomli? Wskaz mu tylko kategorie, gdzie bedziesz wpisywac najblizsze wydarzenia i leci :)

paweldudek
04-02-2008, 12:13
No właśnie nie wystarczy, ponieważ ja chcę pokazywać rzeczy, które dopiero się wydarzą w najbliższych dniach a nie te, które zostały już opisane w artykułach.