PDA

Zobacz pełną wersję : Brak przycisków w moduły - witryna



adasb82
07-02-2008, 09:00
Wszelakie problemy związane z działaniem joomli zawsze starałem się rozwiązać samemu, korzystając z informacji na forum... jednak ten problem przerasta mnie zdecydowanie a odpowiedzi na takowe zagadnienie nigdzie się nie doszukałem.

Wchodząc a panelu administracyjnym w pozycję Moduły/Moduły - witryna wyświetla mi się lista zainstalowanych modułów. Wchodząc w konkretny moduł mam możliwość zmiany jego parametrów... ale już ich zapisania nie, ponieważ nie wyświetlają mi się ikony typu: publikuj, kopiuj, usuń, zapisz... itd. W czym tkwi problem ? Może już ktoś miał podobną sytuację....:(


z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi.

inkos
07-02-2008, 11:00
Wchodząc a panelu administracyjnym w pozycję Moduły/Moduły - witryna wyświetla mi się lista zainstalowanych modułów. Wchodząc w konkretny moduł mam możliwość zmiany jego parametrów... ale już ich zapisania nie, ponieważ nie wyświetlają mi się ikony typu: publikuj, kopiuj, usuń, zapisz... itd. W czym tkwi problem ? Może już ktoś miał podobną sytuację....:(
Jaka wersja Joomla? Czy ostatnio nie usuwałeś jakis plików z serwera?

adasb82
07-02-2008, 14:24
Wersja Joomla 1.0.13 IE utf-8 nic z serwera nie kasowałem, jedynie instalacja akocomment i joomlaboard. W pozostałych sekcjach..(np. boty) przyciski są prawidłowo.