PDA

Zobacz pełną wersję : Zaawansowana Sonda



domage
07-02-2008, 16:28
Witam
Na wstepie mówie, że jestem początkujący.
Zajmuje sie stroną www.fotom.com.pl która to jest zrobiona na Joomla'i 1.0.12.

Poszukuje zaawansowanej sondy do głosowania na miss, z dobrym zabezpieczeniem przed wielokrotnym głosowaniem (najlepiej cookies, i jakieś info o kompie zapisywane na serwerze, raczej odpada logowanie IP).
Ewentualnie słabsze zabezpieczenie ale sonda z możliwoscią edycji glosów.

Do tej pory używalem eXiT-Poll,ale potrzebuje czegoś bardziej zaawansowanego. PollXt również odpada. Słyszałem że w Coppermine Photo Gallery jest sporo opcji, ale nim skonfiguruje ta galerie to pół wieku minie, a sprawa jest dosc pilna.

Jeśli któraś z wymienionych sond posiada takie opcje to przepraszam ale jakos nie moglem ich znaleźć. Gdyby ktoś był skłonny mi pomóc to moje gg: 1492566


Pozdrawiam
Domage

inkos
07-02-2008, 16:41
Na wstepie mówie, że jestem początkujący. Zajmuje sie stroną www.fotom.com.pl (http://www.fotom.com.pl) która to jest zrobiona na Joomla'i 1.0.12.
Sprawa pierwsza - zaktualizuj swoją Joomle o wersję numer wyższa czyli 1.0.13. Chyba że chcesz mieć niezpowiedziane odwiedziny na swojej witrynie. Co i jak zostało opisane na forum.
Co do Twojego pytania. Czy sprawdzałeś zasoby extensions.joomla.org? Jeśli nie to przeszukaj je - powinieneś tam znaleźć odpowiednią dla Ciebie sondę.

domage
08-02-2008, 14:53
Owszem przeglądałem tą strone, ale zadna z tych sond mi nie pasuje.
Może istnieje jakaś galeria która spełnia moje (wygórowane) oczekiwania??

Krzy-siek
12-02-2008, 14:34
extensions.joomla.org <= dzieki mi sie ta stronka przydala polecam PollXT!!!