PDA

Zobacz pełną wersję : Strona widmo, białe tło na moim kompie.



edi1975
08-02-2008, 14:45
Witam was. Takie dziwne rzeczy się mi dzieją na stronie że muszę was spytać.

Jak w zapleczu do artykułu napisanego przez jednego z użytkownikow dodawałem zdjęcia i chciałem sprawdzić na stronie głownej jak wygląda to zobaczyłem białą stronę bez żadnego komunikatu tak więc zacząłem kombinować jako że administracja działała i inne strony na moim serwerze też.

Bazę danych na nowo wgrałem szablony zmieniałem i nic dalej biało, ale zauważyłem że są użytkownicy zalogowani tak więc ich wylogowałem a oni znowu się logowali to zgupiałem załączyłem laptopa i tam działa strona przesłałem linka do siostry ona widzi biało to już nic nie wiem.
Może wy macie jakieś pomysły ją czyściłem ciasteczka folder cache też opróżniłem i nic biało. Testowane na trzech przeglądarkach:mad:

Stronę możecie przetestować pod tymi adresami:

www.free-edi.com/video-grafika
http://video-grafika.free-edi.com

edi1975
08-02-2008, 19:52
Już wiem czemu się tak dzieje mam kilka językow zainstalowanych i JoomFish do tego i uzytkownicy z polskim językiem windowsa nie widzą strony a w moim laptopie ma niemieckiego windowsa i dlatego działa. Ale dalej nie wiem co nie pasuje z tym polskim jezykiem po odinstalowaniu JoomFish jest tak samo.:mad:

CzarnyZajaczek
14-02-2008, 12:44
Spróbuj na początku pliku index.php dopisać linijki:


ini_set('display_errors', 1);
ini_set('display_startup_errors', 1);
ini_set('error_reporting', E_ALL);


to wtedy ci wyświetli gdzie są błędy, będziesz mógł poszukać
tymi zaczynającymi się od "Warning" i "Notice" się nie przejmuj, one są nieistotne

tylko później jak naprawisz błąd, to usuń te linijki

ewentualnie, jak nadal ci sie nie wyświetlają żadne błędy to dodaj też te linijki do plików index2.php, administrator/index.php etc

edi1975
14-02-2008, 18:09
Dzięki za podpowieć ale już za póżno zainstalowałem na nowo joomle.