PDA

Zobacz pełną wersję : GCalendar



benio07
08-02-2008, 15:37
Czy ktoś instalował ten komponent i czy u niego działa bezproblemowo ja zainstalowałem , ale nie mogę pobrać z modułu up_coming żadnych informacji problem występuje na zdalnym serwerze bo zainstalowaniu na własnym serwerze działa bez zarzutów błąd jest prawdopodobnie w ustawieniu serwera
READ_EVENTS_ERROR = Your server security doesn't allow connections to remote server (allow_url_fopen is turned off). Please contact the administrator. Gdzie można sprawdzić te ustawienia .

inkos
08-02-2008, 21:36
READ_EVENTS_ERROR = Your server security doesn't allow connections to remote server (allow_url_fopen is turned off). Please contact the administrator. Gdzie można sprawdzić te ustawienia .
Ten dodatek działa tylko przy włączonej opcji allow_url_fopen czyli "on" zamiast tak jak u Ciebie "off". Podaj gdzie masz ten serwer. Możesz też wysłać maila do swojego administratora aby ustawił na Twoim koncie: allow_url_fopen na "on".

benio07
09-02-2008, 08:12
To jest na serwerze yoyo.pl Dzięki

inkos
09-02-2008, 14:00
To jest na serwerze yoyo.pl Dzięki
Jeśli to yoyo to prawdopodobnie nic nie zdziałasz u administratora. U nich to ustawienie jest standardem więc raczej nie zmienią go tylko dla Ciebie. Jesli sprawdzi się ten scenariusz to będziesz zmuszony albo zrezygnowac z tego dodatku albo zmienić hosting np. na ovh albo jakis komercyjny.