PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla pod serwis GSM ???



XONIC
08-02-2008, 23:51
Witam

Chciałbym się Państwa doradzić czy joomla spełni moje oczekiwania...

Otóż potrzebuję skryptu w którym bedzie rozbudowany download (będzie można obić kategorie, subkategorie, dodatkowe rubryki dla plików itd)

W downlad musi być możliwość dodania tapet czyli jakaś galeria z kategoriami.

Musi być możliwość dodawania materiałów przez użytkowników portalu oraz akceptacja przez panel admina...

Zależy mi na polskiej wersji?
jaka ewentualnie wersja joomli?

proszę o rady
Pozdrawiam

inkos
09-02-2008, 00:09
Chciałbym się Państwa doradzić czy joomla spełni moje oczekiwania...
1. Download: komponenty Docman lub Remository
2. Galeria: PonyGallery, RSGallery2
3. Dodawanie artykułów przez zarejestrowanych użytkowników - wbudowane w Joomla!.
4. Jaka wersja. Proponuję. Joomla 1.0.13 JIE UTF-8 PL (Joomla International Edition) która wkrótce będzie uaktualniona do 1.0.14. Wersja 1.0.13 jest dostępna w zasobach joomla.pl

Czy spełni oczekiwania. Hm. Poczytaj więcej na jej temat a także zapoznaj się z zasobami joomla.pl oraz extensions.joomla.pl jeśli któryś z zaproponowanych przezemnie dodatków nie będzie spełniał Twoich oczekiwań. ;)

XONIC
09-02-2008, 11:04
Ok dzięki!

Zaraz ściągnę joomle i zobaczymy co to z tego będzie :-)

Rozumiem że te dodatli będą pasować do Joomla 1.0.13 ?

inkos
09-02-2008, 13:55
Rozumiem że te dodatli będą pasować do Joomla 1.0.13 ?
Tak. Najpierw poszukaj ich w zasobach joomla a jesli tam ich nie znajdziesz to na extensions.joomla.org. Dodatki są w wersjach dla Joomla 1.0.x - te nas interesują w Twoim przypadku oraz dla Joomla 1.5. Polskie wersje niektórych dodatków są także zakodowane w ISO lub UTF. :) Pamiętaj aby wybrać taką wersję jaką masz wersję kodowania swojej Joomla.

XONIC
09-02-2008, 14:58
A czy jest możliwość wykupienia licencji?

Chodzi o to że zapłacił bym w zamian za możliwość skasowania stopki

inkos
09-02-2008, 16:00
A czy jest możliwość wykupienia licencji? Chodzi o to że zapłacił bym w zamian za możliwość skasowania stopki
Poszukaj na oficjalnych stronach poszczególnych z komponentów które Ci wymieniłem. Generalnie jest taka możliwość w zamian za wsparcie danego projektu lub wykupienie komercyjnej licencji. Po szczegóły zapraszam na poszczególne strony - niestety są one w języku angielskim.

XONIC
09-02-2008, 17:08
Ok mam po polsku te komponenty ale jest problem z kodowaniem... zamiast polskich liter to są ?

Oczywiście problem występuje w samych komponentach

zwiastun
10-02-2008, 23:50
We wszystkich?
Szukajka => wpisz kodowanie => zrób sobie czytanki =>potem ewentualnie pytanie, gdy jeszcze coś będzie niejasne.