PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki jest login i hasło do panelu administratora



giebien
09-02-2008, 16:41
\Zainstalowałem Jomle, wszystko pięknie ale nie mam bladego pojęcia jak się zalogować do panelu administratora. Wpisywałem wszystkie dostępne mi loginy i hasła i nic. Czy ktoś może mi poradzić. Prawdopodobnie będzie to coś banalnie prostego ale pytania na które nie znamy odpowiedzi są najtrudniejsze.

inkos
09-02-2008, 17:08
\Zainstalowałem Jomle, wszystko pięknie ale nie mam bladego pojęcia jak się zalogować do panelu administratora. Wpisywałem wszystkie dostępne mi loginy i hasła i nic. Czy ktoś może mi poradzić. Prawdopodobnie będzie to coś banalnie prostego ale pytania na które nie znamy odpowiedzi są najtrudniejsze.
Standardowo login to 'admin' a hasło to hasło które wpisałes w trakcie instalacji. Panel administratora jest pod adresem twojastrona.pl/administrator/

Przed zadaniem kolejnych pytań sprawdz zasoby pomoc.joomla.pl oraz demo.joomla.pl. Tak jest bardzo dużo informacji pomocnych poczatkującym użytkownikom Joomla. :)

giebien
10-02-2008, 01:07
Już się zalogowałem. Jednak to co zobaczyłem po zalogowaniu jako admin... zwątpiłem. Tyle opcji, kombinacji i wszystkiego czego dusza zapragnie... A ja nie wiem to wykorzystać :(
neon

inkos
10-02-2008, 01:18
Już się zalogowałem. Jednak to co zobaczyłem po zalogowaniu jako admin... zwątpiłem. Tyle opcji, kombinacji i wszystkiego czego dusza zapragnie... A ja nie wiem to wykorzystać
Jeśli to Joomla testowa to sprawdzaj co każde ustawienie powoduje. Wymaga to czasu ale satysfakcja z tak zdobytej wiedzy jest bezcenna. :)

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat Joomla i tego wszystkiego co jest w panelu administracyjnym to przestudiuj dokładnie zasoby witryny pomoc.joomla.pl oraz demo.joomla.pl. A takze linków które w stopce ma Zwiastun. :)

W razie większych problemów uruchom opcję "szukaj" na tym forum. Jak nie znajdziesz to pytaj pamiętając aby Twój post zawierał podstawowe informacje zawarte w regulaminie. ;) To ułatwi nam poszukiwanie właściwej odpowiedzi na Twój problem. :)