PDA

Zobacz pełną wersję : Powrót z forum do komentowanego artykułu.



af2p
10-02-2008, 19:24
Witam,
Czy jest możliwość powrotu z forum do komentowanego postu na joomli za pomocą przycisku np: komentowany artykuł?
W jaki sposób można to wykonać?
Pozdrawiam
Pat

inkos
10-02-2008, 20:44
Czy jest możliwość powrotu z forum do komentowanego postu na joomli za pomocą przycisku np: komentowany artykuł? W jaki sposób można to wykonać?
A nie lepiej wykorzystać javascriptowy przycisk "wstecz" (kod taki sam jak masz u siebie na Joomla - o ile go nie wyłączyłeś)

af2p
11-02-2008, 07:57
A nie lepiej wykorzystać javascriptowy przycisk "wstecz" (kod taki sam jak masz u siebie na Joomla - o ile go nie wyłączyłeś)

Nie bardzo, ponieważ przeglądający forum i czytający wiele wątków będzie chciał przeczytać jakiś jeden tekst na joomli to przycisk "wstecz" nie zadziała w ten sposób aby przenieś do komentowanego artykułu tylko cofnie do czytanych wcześniej wypowiedzi na forum. Czy się mylę?

inkos
11-02-2008, 13:01
Nie bardzo, ponieważ przeglądający forum i czytający wiele wątków będzie chciał przeczytać jakiś jeden tekst na joomli to przycisk "wstecz" nie zadziała w ten sposób aby przenieś do komentowanego artykułu tylko cofnie do czytanych wcześniej wypowiedzi na forum. Czy się mylę?
W takim razie w zależności od forum pozostaje Ci tylko modyfikacja samego komponentu forum. Jakie forum teraz używasz?

A może inna propozycja: Zamiast forum uruchom na swojej stronie komentarze pod artykułami. Wtedy wszystko będzie w jednym miejscu. :)

af2p
13-02-2008, 14:16
A czy jest jakieś inne forum które działa w sposób o jaki chodzi mi wyżej. Komentowanie artykułu na forum, oraz możliwość powrotu z forum do artykułu?

inkos
13-02-2008, 14:34
A czy jest jakieś inne forum które działa w sposób o jaki chodzi mi wyżej. Komentowanie artykułu na forum, oraz możliwość powrotu z forum do artykułu?
Sam nie spotkałem się z takim forum. Musiałbyś poszukać jakiejś modyfikacji do któregoś z for dyskusyjnych współpracujacych z Joomla! o ile coś takiego istnieje. :)

Proponuję abyś poszukał na forum.joomla.org i tam napisał posta. Może tym sposobem znajdziesz satysfakcjonującą Cię odpowiedź.