PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z joomla 1.0.13



Trezi
11-02-2008, 10:27
Witam:) chciałbym zapytać dlaczego w joomla 1.0.13 kiedy w globalnych ustawianiach zaznaczę opcje aby strona nie byłą wyświetlana jako że w danym momencie trwają prace administracyjne, to kiedy ktoś wchodzi na stronę widzi ją całą ze wszystkim i u góry jest napis ze strona jest niedostępna itd.
A chciałbym tylko aby ona w danym momencie nie wyświetlała sie. Tylko to info jak we wcześniejszych wersjach było wyświetlane tak i tu było... ktoś wie dlaczego tak jest?

inkos
11-02-2008, 12:58
Witam:) chciałbym zapytać dlaczego w joomla 1.0.13 kiedy w globalnych ustawianiach zaznaczę opcje aby strona nie byłą wyświetlana jako że w danym momencie trwają prace administracyjne, to kiedy ktoś wchodzi na stronę widzi ją całą ze wszystkim i u góry jest napis ze strona jest niedostępna itd.
A chciałbym tylko aby ona w danym momencie nie wyświetlała sie. Tylko to info jak we wcześniejszych wersjach było wyświetlane tak i tu było... ktoś wie dlaczego tak jest?
Podaj link do strony i ustaw ją aby była nieaktywna.

Trezi
12-02-2008, 19:14
Oto link http://www.marka.yoyo.pl (http://www.marka.yoyo.pl)
Nie wiem dlaczego tak jest... mi sie wydaje że powinno być małe okienko na białym tle tak jak zawsze a nie tak jak tutaj i strona działa a powinna na ten czas być zablokowana...

Ooo teraz np. jest ok ale wiecej razy jest tak jab być nie powinno od czego może to zależeć??

inkos
12-02-2008, 19:23
od czego może to zależeć??
Mi sama nazwa yoyo mówi za siebie. :) Poczytaj sobie o innych problemach z Joomlą na jojo jakie są zgłaszane na tym forum a także na innych stronach w sieci.

Zrób też screena tego niepoprawnego komunikatu.

Acha i o 19.24 wszystko było ok. tzn. strona offline i prawidłowy komunikat.

Trezi
12-02-2008, 19:34
Teraz już jest ok a screen zorbie jak tylko będzie znów coś nie teges... I dzięki za info:) a wiesz coś o comminity buldier czy nie bardzo?

idek
12-02-2008, 19:34
Acha i o 19.24 wszystko było ok. tzn. strona offline i prawidłowy komunikat.
po 10 minutach bez zmian, u mnie też jest ok, zarówno IE jak FF ;) więc może tak narawdę tylko u Ciebie źle chodzi ;)
_____
edit:
oj spóźniłem sie :P

Trezi
12-02-2008, 19:36
teraz cacy chodzi ale mailem te problemy i na IE jak i Firefox jest juz ok, ale błędy były już nie ma na szczęście :) a o CM coś wiesz??

WojT
12-02-2008, 21:32
w grę wchodziło coś takiego jak cache przeglądarki - dopóki nie odświeżyło sobie strony to ty widziałeś ją jako otwarty portal. Jak cache się odświeżyło to nagle u ciebie pojawił się długo oczekiwany efekt :)