PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.5.1 i Letterman 1.2.5



Publius
12-02-2008, 22:29
Witam.

Problemem jest niedziałąjący poprawnie dodatek Letterman. Szukałem w sieci i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu.

Po zainstalowaniu komponentu wygląda wszystko na OK. Problem zaczyna się, gdy włączam moduł mający pokazać okienko do zapisania się do newslettera. Wtedy wywala całą stronę i pokazuje błąd:


Fatal error: Call to undefined method stdClass::load() in /home/publius/public_html/vertips/modules/mod_lettermansubscribe/mod_lettermansubscribe.php on line 47

Owa linijka to:

$my->load( $my->id );



Z czym może być problem? Widziałem, że jacyś hiszpanie mieli ten sam bug, ale nikt nie rozwiązał problemu.

-

W tym momencie nie jestem jeszcze pewnien czy będą z tym problemy, ale kiedy nobecnie kliknę w wysłanie newslettera, przechodzę do okna wysyłania i tym razem pod logiem Lettermana wyskakuje:


Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/publius/public_html/vertips/components/com_letterman/letterman.class.php on line 532

Warning: current() [function.current]: Passed variable is not an array or object in /home/publius/public_html/vertips/libraries/joomla/html/html/select.php on line 68

Nie umieszczam tego w osobnym wątku, bo może to być spowodowane bezpośrednio błędem opisanym wyżej.

Tryb LEGACY włączony.

Z góry dziękuję za wszelakakie sugestie.

jpanicz
09-05-2010, 00:01
popraw linijkę na:

//$my->load( $my->id );

u mnie zadziałało,
Co do drugiego pytania to nie wiem :)

zwiastun
09-05-2010, 14:08
Gdyby ktoś bardzo się chciał pokusić (np z programistów) o unowocześnienie komponentu, to Andrew Eddie na swojej witrynie omawia unowocześnianie komponentów z Joomla 1.0 do Joomla 1.5 właśnie na przykładzie Lettermana.