PDA

Zobacz pełną wersję : Edytory WYSIWYG - raz działają, raz nie



spiderx
02-04-2006, 00:36
Witam,

Oto mój problem:

Edytory WYSIWYG (testowałem TINY, FCK i mocCE) raz działają a raz nie (w TINYM i mocCE nie działają przyciski FCK wogóle się nie włącza)... Nie wiem od czego jest to uzależnione. Raz się loguje do panela administatora - działa, wychodzę i ponownie wchodzę - niedziała. Testowałem to zarówno na localhoscie jak i na zewnętrznym serwerze - identyczne zachowanie. :confused:


Używam Joomla_PL 1.0.8 STABLE

Dylek
02-04-2006, 00:57
A moze JCE?

spiderx
02-04-2006, 01:12
W miedzyczasie też właśnie próbowałem JCE - efekt jest taki sam. Wydaje mi się, że to nie wina samych edytorów tylko czegoś innego, tylko nie wiem czego.

Mam tą wersję Joomla zainstalowaną na localhost (krasnal) i na 2 różnych zewnętrznych serwerach. Niestety wszędzie jest ten sam problem.

livio
02-04-2006, 11:36
Jaka przeglądarka?
Może Opera 9 Technology Preview?

magic
02-04-2006, 12:08
... Wydaje mi się, że to nie wina samych edytorów tylko czegoś innego, tylko nie wiem czego. Mam tą wersję Joomla zainstalowaną na localhost (krasnal) i na 2 różnych zewnętrznych serwerach. Niestety wszędzie jest ten sam problem.
Dobrze kombinujesz.
Zauważ, że te edytory to programiki prawie w całosci napisane w JScript - działają na Twoim komputerze, a nie na serwerze.
Spróbuj użyć innej przegladarki, innej przegladarki na innym komputerze, itp. Wtedy (jeśli na innych działa) będziesz mógł porównać ustawienia, pokombinować, ustalić przyczynę...

livio
02-04-2006, 12:44
Poprawka: JavaScript.
JScript to norma Microsoftu. Przerobiony JavaScript.
Więcej powie Wikipedia (http://pl.wikipedia.org/wiki/JavaScript#JScript_5.0).

magic
02-04-2006, 13:26
Fakt, ale ludzie są leniwi (ja też) i czasem się nie chce tych 3 literek dopisać ...

livio
02-04-2006, 13:36
Nie szkodzi (mi).
Wystarczyło, że napisałem 1 posta i poprawka jest ;).

Tutaj każdy może każdego poprawić, jeśli się pomyli.
To się nazywa społeczność ;).