PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd w sekcji KOMPONENTY-Galerie-galeria



MMG FLAGI
14-02-2008, 16:47
Witam

Kiedy wybieram z menu KOMPONENTY dalej GALERIA i GALERIE żeby założyć galerie :) w przeglądarce wyświetla biała strona :/

Może ktoś wie dlaczego i jak rozwiązać ten problem.

Dziękuję za pomoc

inkos
14-02-2008, 17:53
Kiedy wybieram z menu KOMPONENTY dalej GALERIA i GALERIE żeby założyć galerie :) w przeglądarce wyświetla biała strona :/
Popularnych galerii do Joomla jest kilkanaście więc przyczyn może być nawet drugie tyle.

Niestety ostatnio Szarik zniszczył nam trochę akt osobowych i w tym prawdopodobnie Twoich więc nie wiemy jaką masz Joomle, jakiej galerii używasz gdzie masz hosting itp. Czy możesz nam udzielić takich informacji? Tylko że kiedyś ktoś to może uznać jako współpracę z "fajnymi służbami". :D

Czy ten problem jest tylko z tym jednym komponentem czy też z innymi elementami zaplecza administracyjnego Twojej www?

MMG FLAGI
14-02-2008, 18:02
używam JOOMLA 1.5.0, hosting mam z NETII, oprócz tego problemu innych nie zauważyłem...
chodzi o Galerię wybieraną z górnego menu "komponenty"->galeria->galerie

dziękuje za pomoc :)

inkos
14-02-2008, 18:22
chodzi o Galerię wybieraną z górnego menu "komponenty"->galeria->galerie
To może jeszcze bardziej łopatologicznie napiszę: Z tego co pamiętam to ta wersja Joomla nie ma wbudowanej domyślnie żadnej galerii więc musiałeś ją zainstalować. Dlatego też pytam się jaką nazwę ma ten komponent galerii którego używasz. Jeśli nie jesteś w stanie podać jej nazwy to jeśli jest ona teraz aktywna to podaj adres swojej strony www.

MMG FLAGI
14-02-2008, 18:33
Adres strony www
prosze bardzo

www.szkolamody.com

Prosze o jakąs pomoc bo jestem laikiem

inkos
14-02-2008, 20:52
Prosze o jakąs pomoc bo jestem laikiem
Niestety nie pracuję na tym komponencie galerii czyli Phoca Gallery.

Mogę zaproponować tylko sprawdzenie jaka to jest wersja tego komponentu który został zainstalowany. Jeśli nie najnowsza to proponuję upgrade. Podobnie rzecz ma się z Joomla jeśli to jest nadal wersja 1.5 gdyż ze względów bezpieczeństwa wskazany jest upgrade do wersji 1.5.1.

Co do samego błędu mogę jedynie polecić przestudiowanie i/lub zadanie pytania na oficjalnym forum (http://www.phoca.cz/forum/) tego komponentu.

foruser
16-02-2008, 23:01
No przecież Ci chodzi!!!???

MMG FLAGI
21-02-2008, 12:54
wiec prawda jest taka, że nie chodzi. Biała strona pojawia się w panelu admin..
Próbuję zrobić upgrade tylko, że nie pamiętam hasła do bazy danych.
Proszę napiszcie w jakim pliku można je znaleźć.

foruser
21-02-2008, 14:08
configuration.php