PDA

Zobacz pełną wersję : Tekst po dodaniu do ulubionych w przeglądarce



marek.pracz
14-02-2008, 16:38
Cześć,

Gdzie w Joomla ustawia się jaki text ma byc wyświetlany jak użytkownik kliknie w przeglądarce dodaj do ulubionych czytając jakiś artykuł ?


Dzięki
Marco

inkos
14-02-2008, 17:01
Gdzie w Joomla ustawia się jaki text ma byc wyświetlany jak użytkownik kliknie w przeglądarce dodaj do ulubionych czytając jakiś artykuł ?
Możesz trochę jaśniej? ;) Chodzi Ci o tekst jaki pojawia się na stronie jako podziękowanie czy o coś innego.

stasio
14-02-2008, 17:54
Cześć,

Gdzie w Joomla ustawia się jaki text ma byc wyświetlany jak użytkownik kliknie w przeglądarce dodaj do ulubionych czytając jakiś artykuł ?


Dzięki
Marco
staram się jak mogę... już nawet kielonka sobie walnąłem i nadal nie mogę zrozumieć.. chyba mnie zmyla ta końcówka "dodaj do ulubionych czytając jakiś artykuł"

marek.pracz
15-02-2008, 11:07
Grzech lenistwa - sorry !

Otwieram jakąkolwiek strone w Joomla np. www.joomla.pl. Strona mi się spodobała. Chce do niej wrócić jeszcze kiedyś więc postanawiam dodać ją do ulubionych. Wybieram więc opcję 'Bookmark this page' w moim ulubionym FireFoxie i widze tam okienko z opisem strony oraz folder w moich ulubionych gdzie będzie strona zapisana.
Opis strony dla www.joomla.pl głosi : "Polskie Centrum Joomla!" daje zapisz i już od dziś mogę wracać do tej strony kiedy tylko mi się spodoba. Nie musze już pamiętac i wklepywać adresu / wystarczy wybrać z ulubionych. - supcio !!


I o ten tekst "Polskie Centrum Joomla!" właśnie mi chodzi !
Gdzie w joomla ustawia się ten tekst ? Czy jest on wspólny dla każdego artykułu czy mogę go indywidualnie ustawiać ?

Pozdrawiam
Marco

kurtz
15-02-2008, 13:09
[...]