PDA

Zobacz pełną wersję : TinyMCE - zmiana szerokosci edytora



jarek82
14-02-2008, 18:01
Witam,
mam problem, bo po zalogowaniu na konto na stronie, kiedy uzytkownik chcialby wyslac jakis artykul, rozjezdza mi sie strona. Chcialbym zmniejszyc szerokosc edytora i byloby po problemie. Przeszukalem juz sporo plikow, ale nie wiem gdzie mozna to zmniejszyc.
pozdrawiam
J

inkos
14-02-2008, 19:39
mam problem, bo po zalogowaniu na konto na stronie, kiedy uzytkownik chcialby wyslac jakis artykul, rozjezdza mi sie strona. Chcialbym zmniejszyc szerokosc edytora i byloby po problemie. Przeszukalem juz sporo plikow, ale nie wiem gdzie mozna to zmniejszyc.

Na zapleczu administracyjnym Twojej Joomla w opcjach konfiguracyjnych tego edytora. ;)

jarek82
14-02-2008, 19:47
Tam też zaglądałem. Był jakis parametr szerokosc edytora, ale zmiany nic nie dawaly ;] W tej chwili probuje inny edytor.
Dzieki za odp.

Leonardo
14-02-2008, 22:52
Witam,
Dołączam się do pytania z tą różnicą, że chodzi mi o wysokość okna popup (np. przy wstawianiu obrazka).
Mam stronę na cba.pl i ukazująca się reklama "spycha" przyciski Wstaw oraz Zrezygnuj na dół na tyle, iż są one niewidoczne.

inkos
14-02-2008, 23:03
Dołączam się do pytania z tą różnicą, że chodzi mi o wysokość okna popup (np. przy wstawianiu obrazka).
Mam stronę na cba.pl i ukazująca się reklama "spycha" przyciski Wstaw oraz Zrezygnuj na dół na tyle, iż są one niewidoczne.
Wyjścia są dwa: edycja plików edytora - trochę pracy albo... zmiana dostawcy na takiego który na darmowych kontach nie stosuje takich reklamowych praktyk.

Leonardo
14-02-2008, 23:09
Jestem zmuszony pozostać przy pierwszym wariancie, ale próbowałem z różnymi plikami skryptów java (bo chyba one za to odpowiadają), ale nie mogę dojść który to plik.
Czy mogę liczyć na pomoc?

marcinek__85
20-04-2010, 00:47
Witam i jak udało się komuś zmienić szerokość?

armez
19-10-2010, 22:47
Dołączam się do problemu, jak użytkownik się u mnie zaloguje i chce dodać artykuł to edytor wchodzi pod menu po prawej stronie i nie widać całego tekstu który się tworzy, zmiana szerokości w panelu administracyjnym nic nie daje nie wiadomo czemu.

Post nieaktualny - problem rozwiązany.
Należy zmienić opcję edytora z Rozszerzony na Wzbogacony, wtedy jest mniej opcji przy pisaniu artykułu, ale jego szerokość automatycznie dostosowuje się do strony.

Jola
19-10-2010, 23:16
Witam,
nie będę przynudzać, ale o szerokości edytora już było np. tu (http://forum.joomla.pl/showthread.php?28691-Zmiejszy%C4%87-edytor&highlight=szeroko%C5%9B%C4%87+edytora)
Za wielkość okienka do dodawania grafiki odpowiada linia 93 pliku: plugins/editors-xtd/image.php

$button->set('options', "{handler: 'iframe', size: {x: 570, y: 400}}");
:)