PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Pop-Up



wkrawczyk
15-02-2008, 20:30
Witam
Mam zainstalowany moduł Pop-Up. Przypisany jest do strony startowej. Mam również zainstalowany bot Multihumb. W artykułach otwieranych bezpośrednio ze strony startowej bot nie działa prawidłowo. Pokazują się miniaturki ale zdjęcia otwierają się w dodatkowym oknie (bez bajerów z mutithumba). W tym samym artykule otwieranym z własciwej mu sekcji wszystko działa. Przed zainstalowaniem Pop-Up wszystko było OK. Co jest nie tak?
Pozdrawiam
Wojtek Krawczyk
www.zs1ndg.internetdsl.pl (http://www.zs1ndg.internetdsl.pl)

inkos
15-02-2008, 20:56
Co jest nie tak?
Popup gryzie się z botem Multihumb i pozostaje albo rezygnacja z ktoregos albo zmiana np. popupa na inny modul który moze współpracuje z tym modułem.
Poszukaj na extensions.joomla.org - jest tam kilka propozycji.

BTW: U mnie na IE 6.0 popup wyswietlal sie na kazdej ze stron a nie tylko na stronie glownej.

wkrawczyk
15-02-2008, 21:06
Dzięki za info.
Pozdrawiam
Wojtek

Dylek
15-02-2008, 21:13
inkos: moze sobie ustawil modul tylko dla glownej :) To nie musi swiadczyc o bledzie :)
edit: a nawet na pewno - przeciez o tym napisal :)

inkos
15-02-2008, 21:53
inkos: moze sobie ustawil modul tylko dla glownej :) To nie musi swiadczyc o bledzie :)
edit: a nawet na pewno - przeciez o tym napisal :)
Dylek: wkrawczyk napisał iż ustawił sobie moduł Pop-up i przypisał go do strony startowej a ja go widziałem na każdej ze stron tego serwisu nie tylko na głównej stąd to info. ;)

wkrawczyk
15-02-2008, 22:02
Dylek: wkrawczyk napisał iż ustawił sobie moduł Pop-up i przypisał go do strony startowej a ja go widziałem na każdej ze stron tego serwisu nie tylko na głównej stąd to info. ;)
Nie bardzo wiem o co chodzi w tej Waszej wymianie zdań.
Moduł Pop-Up przypisałem tylko do strony startowej - pokazuje się przy wejściu do serwisu i otwieraniu dowolnego artykułu z linku na stronie startowej. Jeżeli dany artykuł otworzę z właściwej sekcji (np. wybiorę w menu Sport i tam dowolny artykuł, nawet taki, który był publikowany na stronie startowej, to Pop-Up się nie ukaże). Nie wiem czy o to Wam chodzi.
A tak przy okazji może znacie jakiś podobny do Pop-Up moduł, który nie bedzie gryzł się z multithumb?
Pozdrawiam
Wojtek