PDA

Zobacz pełną wersję : reklama w AdsManager



rymgal
16-02-2008, 13:10
Proszę o informację jak można zmienić napis reklamowy pojawiających się na zdjeciach po dodaniu ogłoszenia w AdsManager 2.1.8 . Napis jest ładny,ale chciałbym żeby był większy i miał inną czcionkę. Bardzo dziękuje.

Dakota
16-02-2008, 16:53
witam

nie wiem czy o to dokładnie chodzi, ale w pa w zakładce image/zdjęcie mozesz zmienić napis..... dokładnie w miejscu tag

pozdrawiam
Dakota

rymgal
16-02-2008, 17:37
Przepraszam ale nie do końca rozumiem skróty którymi sie posługujesz.:) Podam adres strony . Tam jest zdjęcie produktu a na nim reklama która sie pojawia przy wstawianiu każdego zdjęcia. I o to mi własnie chodzi.Z góry dziękuje.
http://www.tynkigipsowe.eu/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=1&catid=3&Itemid=0

Dakota
18-02-2008, 17:24
w panelu administracyjnym .... czyli tam, gdzie się logujesz jako administrator wejdź w zakładkę komponenty-> AdsManager-> zakładka->image(zdjęcie po polsku... nie wiem jaką wersję masz.... polską czy angielską).... i w tej zakładce jest wiersz o nazwie tag..... zmień nazwę na jaką chcesz.....

pozdrawiam
Dakota

rymgal
18-02-2008, 18:53
Serdecznie dziękuję. Bardzo mi pomogłeś a ja ...no cóz gapa jestem bo szukałem tam gdzie nie trzeba:).Moja wdzięcznośc będzie cię ścigała do grobowej deski...ale na tym nie koniec. Może podzielisz się ze mną i tą wiedzą. Mam problemy z kodowaniem. Nie wiem dlkaczego nagle na stronie pojawiają się "krzaczki" albo i nie to zależy ...no własnie nie wiem od czego.To samo w panelu administracyjnym.Musze powiedzieć ,że do tej pory było wszystko ok. Nic nigdzie nie majstrowałem.Tak się dzieje.Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.