PDA

Zobacz pełną wersję : problem z yvComment



komin
16-02-2008, 17:12
Pobrałem komponent do komentarzy
yvComment najnowszy
http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,2233/Itemid,35/

jak instaluje to mi wywala Warning! - Failed to move file co jest nie tak?

inkos
16-02-2008, 18:12
Pobrałem komponent do komentarzy
Czy zapoznałeś sie z materiałami które są na oficjalnej stronie tego dodatku (http://yurivolkov.com/Joomla/yvComment/index_en.html).
Ponadto jaka wersja Joomla? Jaki hosting? Itp.

foruser
16-02-2008, 22:45
A byłeś uprzejmy wgrać plugin? :D

komin
17-02-2008, 10:07
hosting komercyjny, joomla 1.5.1. Zaraz próbuje z pluginem...

komin
17-02-2008, 10:09
to samo na pluginie mi wyskakuje Warning! - Failed to move file

foruser
17-02-2008, 10:20
Sprawdź chmody!

komin
17-02-2008, 10:37
Wszystkie katalogi ustawić na czas intalacji na 777 ?

komin
17-02-2008, 10:41
jak instaluje komponent to JFolder::create: Could not create directory
Component Install: Failed to create directory: "/usr/local/apache/www/htdocs//administrator/components/com_yvcomment"

a jak plugin to It was not possible to copy the selected file.
JInstaller::install: Failed to copy file: /usr/local/apache/www/htdocs/xxxx/tmp/install_47b7f3264f400/www/plugins/content/yvcomment.php to /usr/local/apache/www/htdocs/xxx/plugins/content/yvcomment.php

komin
22-02-2008, 22:35
Zainstalowałem ten komponent ale mi wyskakuje

Guest user account is not properly configured. Please set 'Username of Guest' option to the Username of registered user. guest_username=""

co zmienić?

komin
22-02-2008, 23:42
poradziłem już sobie.

Należało stworzyć nowego użytkownika guest

Dziekuje za pomoc, jak zwykle forum nie zawodne.

inkos
23-02-2008, 02:00
poradziłem już sobie. Dziekuje za pomoc, jak zwykle forum nie zawodne.
Nie zostawiaj tak tego tematu. Jeśli znalazłeś gdzieś odpowiedź na swój problem to wyedytuj swój ostatni post i dopisz w nim linka do postu z rozwiązaniem. Innym będzie łatwiej szukać. ;)

Mustang
16-09-2008, 22:39
poradziłem już sobie.

Należało stworzyć nowego użytkownika guest

Dziekuje za pomoc, jak zwykle forum nie zawodne.

jak utworzyć tego użytkownika ?

stereo
26-09-2008, 19:06
stworz w joomla lub zarejestrujsi ena stronie jakos GOSĆ guest :P:P i tyli

Optyludek
25-09-2009, 10:11
HELP
Mam problem z zainstalowaniem tego programku. Żeby nie zabierać czasu przeczytałem chybawszystkie posty o instalacji a także byłem na stronie http://yurivolkov.com/Joomla/yvComment/index_pl.html#Troubleshooting
Nie mogę zainstalować na serwerze yvComment. Na twardym bez problemu.
Oczywiscie mam Joomle 1.5.7
Za każdym razem po instalacji pisze:
JFolder::create: Nie można utworzyć katalogu
Moduł Zainstaluj: Błąd: nie można utworzyć katalogu: "/home/gazeta/www/joomla2/modules/mod_yvcomment"
Chciałem takze zmienic chmody na 777 i zainstalowac ale zauwazylem, ze na twardym dysku nie moge tego zrobic, wiec wgralem na serwer total commanderem, zmienilem atrybuty na 777 (chmody) a nastepnie skopiowalem na twardy i sporobwalem zainstalowac, oczywiscie bez skutku. Wiem, ze gdzies robie blad, lecz nie wiem gdzie. Czy da sie moze zaistalowac ten dodatek przez ftp, sztucznie tworzac katalog i wklejajac rozpakowane pliki?
Prosze o pomoc. Juz 2 dzien was obserwuje , staram sie czytac lecz nic mi nie wychodzi.

Bazyl
25-09-2009, 10:15
Może, jak będziesz miał oczywiście wersję 1.5.14, Twoje kłopoty znikną.

zwiastun
25-09-2009, 10:18
Aktualizacja, pomijając, że konieczna, problemu nie rozwiąże. Raczej zmiana serwera!

Optyludek
25-09-2009, 11:42
Masakra Panowie, masakra.
Zgodzę się że na kompie mam zainstalowaną wersję 1.5.14.
Wchodzę więc na www.joomla.pl (http://www.joomla.pl) pobieram Joomla_1.5.7_to_1.5.14-Stable-Patch_Package.zip , wchodzę do instalatora podaje ścieżkę Wczytaj plik i zainstaluj a tutaj
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/gazeta/www/joomla2/libraries/joomla/filesystem/archive/zip.php on line 317
Panowie HELP. Co mam zrobić?
Administratorem serwera jest alphanet.pl Męczę sie i męczę bo właściwie to teraz nic nie mogę zainstalować. Co jest przyczyną tych błędów. Serwera nie zmienię, ponieważ usługę u nich ważną mam jeszcze rok.
Pytanie do admin forum. Podczas instalacji wyświetliły mi się na czerwono 2 błędy:
1. Rejestracja zmiennych globalnych jest włączona - joomla prosi o wyłaczenie
2. Buforowanie kodu wynikowego jest włączone - joomla prosi o wyłączenie.
Czy te dane muszą zostać naprawione?

zwiastun
25-09-2009, 12:19
A poczytał, jak się łatki instaluje, zanim gupoty robić zaczął?

http://www.pomoc.joomla.pl/content/category/6/31/51/
I o wymaganiach też pora poczytać!

Optyludek
25-09-2009, 12:58
Dziękuje adninistratorze. Udało mi się uaktualnić do wersji 1.5.14. Jednak nadal nie mogę zainstalować yvComment.
O co powinienem zapytać admina mojego serwera, aby móc zainstalować ten program.W poprzednim posie miałeś rację, że aktualizacja nic nie pomoże.
Bardzo mi zależy na środowisku Joomli a także na serwerze na którym mam wykupioną usługę. Nie chciałbym tego zmieniać. Ewentualnie proszę o literaturę, gdzie mogę jeszcze coś doczytać?
Dziękuje