PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.0.13 JIE utf problem z edytorem pod Firefox



nowyr
16-02-2008, 20:57
Witam

Przejrzałem tematy związane z moim problemem, ale nie znalazłem odpowiedzi. Podczas administrowania joomli korzystam oczywiście z Firefoxa, a jedynie w ostateczności z IE (oczywiście obydwa produkty w najnowszej wersji). Zauważyłem, że przy próbie edytowania artykułu z 'frontu' w Firefoxie nie ma ikonem edytora jce 1.0.5, a artykuł jest widoczny jako dokument html (czyli ze znacznikami). Natomiast w IE artykuł edytuje się ok czyli widać jego treść i wszystkie ikonki opcji ...

Pzdr.

jarek82
22-02-2008, 13:32
Mam ten sam problem. Na szczescie da sie w IE, ale to nie jest rozwiazanie.

inkos
22-02-2008, 13:35
Zauważyłem, że przy próbie edytowania artykułu z 'frontu' w Firefoxie nie ma ikonem edytora jce 1.0.5, a artykuł jest widoczny jako dokument html (czyli ze znacznikami). Natomiast w IE artykuł edytuje się ok czyli widać jego treść i wszystkie ikonki opcji ...
Zaktualizuj sobie edytor JCE do najnowszej wersji - polska jest w zasobach joomla.pl - powinno pomóc :)

nowyr
23-02-2008, 13:58
Witam

Problem w tym, że najnowsza wersja JCE nie udostępnia menadżera mediów i plików (za free), a bez nich tworzenie artykułów nie jest już tak zautomatyzowane ...

Pzdr.

inkos
23-02-2008, 14:04
Problem w tym, że najnowsza wersja JCE nie udostępnia menadżera mediów i plików (za free), a bez nich tworzenie artykułów nie jest już tak zautomatyzowane ...
Fakt. Ale cóż autorzy też muszą z czegoś żyć. ;) A te 20 zielonych na rok to przecież przy obecnej recesji za oceanem nie jakaś potwornie duża kwota. :)