PDA

Zobacz pełną wersję : Facileforms dla poszczególnych userów



morsdicti
18-02-2008, 11:17
Witam,
Mam takie oto pytanie. Chcem stworzyć serwis w którym po zalogowaniu konkretny użytkownik ma mozliwośc dodawania do bazy danych swoich informacji (konkretnie histori chorób, stosowanych leków, diety itd) i aby te dane były wprowadzane tylko na jego konto i tylko on mógł je odczytać (wprowadzanie do bazy za pomocą formularzy i wyciąganie danych z bazy dla konkretnego usera i prezentacja ich w tabelkach) czy Facileforms to umożliwia ? chodzi mi o rozgraniczenie na poszczególnych użytkowników. Po zarejestrowaniu każdy user powinien mieć od razu przygotowany taki sam zestaw formularzy na swoim koncie jak pozostali z tym że czysty nie wypełniony ... jest to możliwe ? jeżeli nieFacileforms to czym ?

dziekuję bardzo
Dawid

morsdicti
21-02-2008, 12:19
Widze, że na forum straszna aktywność. Ponawiam zapytanie :)

morsdicti
06-03-2008, 11:48
halo????????

crazyluki
06-03-2008, 12:39
widocznie nikt nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie - napisz post z komponentem który potrzebujesz w podforum szukam dodatku do joomla lub podobnie.
Nie widziałem wcześniej takiego komponentu, wydaje mi się że może być z czymś takim ciężko. Polecam poszukać na http://extensions.joomla.org/
gdy tam nie znajdziesz pewnie będziesz musiał napisać w dziale zlecenia.

i kultury trochę....

morsdicti
06-03-2008, 19:20
A co ja takiego niekulturalnego napisalem ? sie zastanów .... to Ty zachowałeś się nie kulturalnie ;] nara

inkos
06-03-2008, 20:44
A co ja takiego niekulturalnego napisalem ? sie zastanów ....
morsdicti: Trochę pokory i spokoju. Crazyluki udzielił Ci odpowiedzi dlaczego nikt do tej pory nie odpowiedział na Twój problem. Kolejnymi postami w stylu "halo???" nic tutaj nie osiagniesz. Podobnie jak i podbijaniem wątku to góry. To forum to nie miejsce pod blokiem gdzie możesz rozmawiać z kumplami z bandy. ;)

Crazyluki: Mniej nerwów ;)

A co do pytania:

jeżeli nieFacileforms to czym ?

Przyglądnij się możliwościom komponentu Fabrik dostępnego w tej samej co Facileforms kategorii na extensions.joomla.org (http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,listcats/cat_id,1828/Itemid,35/). Poszukaj też informacji np. na oficjalnych stronach tych komponentów oraz na ich forach dyskusyjnych. Oczywiście w języku angielskim. :)