PDA

Zobacz pełną wersję : Awaria hosta?



mirage_x
18-02-2008, 11:27
Wczoraj z nieznanych mi przyczyn wchodzac na moja strone postawiona na Joomli pojawil mi sie blad o problemach w polaczeniu z baza. Napisalem do mojego uslugodawcy hostingowego, napisal, ze juz rozwiazal problem. Wchodze na strone, a tam:


Warning: require_once(//includes/version.php) [function.require-once (http://5bbmqb4jej5m.az.pl/function.require-once)]: failed to open stream: No such file or directory in /tutaj_adres/includes/joomla.php on line 71

Fatal error: require_once() [function.require (http://5bbmqb4jej5m.az.pl/function.require)]: Failed opening required '//includes/version.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /tutaj_adres/includes/joomla.php on line 71

Czy mam dalej meczyc uslugodawce zeby to sprawdzil czy moze jest to cos co moge naprawic wlasnorecznie? Sprawdzilem plik joomla.php na tej linijce i jest tam:

require_once( $mosConfig_absolute_path . '/includes/version.php' );
require_once( $mosConfig_absolute_path . '/includes/database.php' );
require_once( $mosConfig_absolute_path . '/includes/gacl.class.php' );
require_once( $mosConfig_absolute_path . '/includes/gacl_api.class.php' );
require_once( $mosConfig_absolute_path . '/includes/phpmailer/class.phpmailer.php' );
require_once( $mosConfig_absolute_path . '/includes/joomla.xml.php' );
require_once( $mosConfig_absolute_path . '/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php' );

pliki znajduja sie w tych katalogach...

neo_fox
18-02-2008, 11:45
Niby możesz skopiować brakujące pliki z pakietu. Zwróć uwagę na wersję.
Ale to już dość dziwna sytuacja że te pliki tak nagle wyparowały :rolleyes:

Pozdrawiam,
Neo

mirage_x
18-02-2008, 11:46
Nie, nie.. nie wyparowaly, tak jak napisalem w ostatniej linijce - pliki znajduja sie w tych katalogach w ktorych powinny :)

neo_fox
18-02-2008, 11:55
A sorry.
Jeśli nie wyparowały to męcz admina. Pewnie coś zmienił w konfiguracji.
Wygląda jakby był inny base path.

inkos
18-02-2008, 12:36
Nie, nie.. nie wyparowaly, tak jak napisalem w ostatniej linijce - pliki znajduja sie w tych katalogach w ktorych powinny :)
Kontakt z adminem Twojego dostawcy bo jak miał jakiś problem u siebie i go rozwiązał (może coś aktualizował itp) to mógł przy okazji stworzyć Tobie jakiś problem. :)