PDA

Zobacz pełną wersję : Wyszukiwarka



My$z@
18-02-2008, 16:38
Witam.
Mam problem takiej natury. Gdy wyszukuje stronę w google czy innej wyszukiwarce, to jest opis strony a na końcu opisu dodaje takie informacje: O walorach Joomla!, Informacja o ..." W Panelu admina mam wpisane tylko to co chciałem żeby wyświetlało a to mi jakoś samo dodaje. Co poradzicie?
Wpiszcie w wyszukiwarkę: profesjonalne typy i odnajdźcie strone www.typownia.pl

inkos
18-02-2008, 16:57
Mam problem takiej natury. Gdy wyszukuje stronę w google czy innej wyszukiwarce, to jest opis strony a na końcu opisu dodaje takie informacje:
Poczytać co zostało napisane na ten temat na tym forum zmienić co trzeba a takze POCZEKAĆ aż boty wyszukiwarek na nowo zarchiwizują sobie Twoją stronę.

idek
18-02-2008, 16:58
no faktycznie masz wpisane w kodzie:

<meta name="description" content="Profesjonalne Typy, Zakłady Bukmacherskie, Sprawdzeni bukmacherzy, Betgun, Expekt, Wyniki na Żywo, Aktualne Promocje, O walorach Joomla!, Informacja o zawartości witryny joomla.pl/demo" />

<meta name="keywords" content="Profesjonalne Typy, Zakłady Bukmacherskie, Sprawdzeni bukmacherzy, Betgun, Expekt, Wyniki na Żywo, Aktualne Promocje, Joomla!,Content Management System,wolne oprogramowanie,CMS, Joomla!,Content Management System,wolne oprogramowanie,CMS, Joomla!,poradnik" />

Sprawdź dokładnie w Panelu Administracyjnym, czy aby nie masz tego wpisanego. Ewentualnie przejrzyj plik configuration.php (robiąc wcześniej kopie!)

My$z@
18-02-2008, 17:55
$mosConfig_MetaDesc = 'Profesjonalne Typy, Zakłady Bukmacherskie, Sprawdzeni bukmacherzy, Betgun, Expekt, Wyniki na Żywo, Aktualne Promocje';
$mosConfig_MetaKeys = 'Profesjonalne Typy, Zakłady Bukmacherskie, Sprawdzeni bukmacherzy, Betgun, Expekt, Wyniki na Żywo, Aktualne Promocje';
Chyba trzeba poczekać, bo w kodzie jak i w Panelu Admina wszytko jest prawidłowo. Dziękuję za szybkie odpowiedzi.