PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatek, dodający link



xv05
18-02-2008, 19:25
Szukam dodatku, który pod każdym artykułem dodawał by link w łatwej do skopiowania go tabelce lub czymś innym, dobrze jakby było można dodać tekst przed nim, nie może to być moduł bo jest to potrzebne w artykułach, kiedy bym np wpisał{link} jest taki dodatek?

inkos
18-02-2008, 19:39
Szukam dodatku, który pod każdym artykułem dodawał by link w łatwej do skopiowania go tabelce lub czymś innym, dobrze jakby było można dodać tekst przed nim, nie może to być moduł bo jest to potrzebne w artykułach, kiedy bym np wpisał{link} jest taki dodatek?
Kłaniają się zasoby joomla.pl a raczej extensions.joomla.org. Jeśli nie znajdziesz gotowca to zawsze możesz wykorzystać moduł i wpiąć go "wpinaczem modułów" w treść artykułu.

xv05
18-02-2008, 20:09
a czy mógłbym tylko się tylko dowiedzieć co wpisać w wyszukiwarce, bo gdy wpisze link wyskakuje ponad 600 wyników, jak się nazywa to czego szukam? a może mi ktos konkretnie wskarze, to nie przez lenistwo, bo szukałem dużo wcześniej niż założyłem temat, ale niewiem gdzie tego szukać... dzięki za wyrozumiałość

neo_fox
18-02-2008, 20:37
Coś w tym stylu: http://informatyka.suski.eu/component/option,com_maxcomment/Itemid,1/task,quote/id,132/ ??

xv05
18-02-2008, 21:08
nie do końca o to mi chodzi, ten dodatek co wysłałeś to znalazłem wcześniej, chodzi mi o to żeby wyświetlał się link do aktualnego artukułu żeby można było łatwo skopiować i co sugerowało by uzytkownikom żeby dzielili się linkiem... coś jak na youtubie

inkos
18-02-2008, 21:10
nie do końca o to mi chodzi, ten dodatek co wysłałeś to znalazłem wcześniej, chodzi mi o to żeby wyświetlał się link do aktualnego artukułu żeby można było łatwo skopiować i co sugerowało by uzytkownikom żeby dzielili się linkiem... coś jak na youtubie
To może jakiś moduł w stylu "powiadom znajomego" zaspokoi Twoje potrzeby?

xv05
18-02-2008, 21:29
przyznam się że nie, musi to być link który będzie można wysłać na gg...

xv05
18-02-2008, 21:30
ten plugin niema go oczywiście tworzyć, tylko kopiować z góry...