PDA

Zobacz pełną wersję : php mail wysyła na strary e-mail



agamp
19-02-2008, 12:29
Może mi ktoś pomoże, bo nie znalazłam takiego wątku na forum.
Mam w serwisie opcję logowania, wszystko jest ustawione poprawnie, do nowych użytkowników przychodzą e-maile aktywacyjne, wszystko działa bez zarzutu, mogą się logować. Jest tylko jeden mały problem. Informacja o tym, kto założył konto przychodzi mi nie na to konto które mam zdefiniowane w global configuration ani kontakt, przychodzi na stare konto, które usunęłam z ustawień w serwsie. Zmian dokonałam już dawno, a nadal e-maile przychodzą nie na ten adres, który jest ustawiony w serwisie. Szukałam w configuration.php i w kilku innych miejscach i nie wiem dlaczego tak się dzieje?
Na pewno rozwiązanie jest banalne, tylko nie wiem, gdzie tego szukać.

raper_21
24-03-2008, 22:51
witam. mam podobny problem z tym że podczas instalacji joomla wybrałem powiedzmy adres mail xxxxx ale chce aby wiadomości z serwisu były wysyłane z innego niz podany przy instalacji w tym celu wchodzę w panel admina /serwer i ustawiam FUNKCJA POCZTOWA PHP i wpisuje wyslij z adresu mail z ktorego chce aby byly wysyłane a joomla i tak wysyła mi ze starego podanego przy rejestracji czyli xxxxx? nie wiem co robię źle. wersja joomli 1.5.1 stable

inkos
24-03-2008, 23:16
witam. mam podobny problem z tym że podczas instalacji joomla wybrałem powiedzmy adres mail xxxxx ale chce aby wiadomości z serwisu były wysyłane z innego niz podany przy instalacji w tym celu wchodzę w panel admina /serwer i ustawiam FUNKCJA POCZTOWA PHP i wpisuje wyslij z adresu mail z ktorego chce aby byly wysyłane a joomla i tak wysyła mi ze starego podanego przy rejestracji czyli xxxxx? nie wiem co robię źle. wersja joomli 1.5.1 stable
cache czysty i wyczyszczony?

crazyluki
24-03-2008, 23:37
witryna>użytkownicy > twoje konto i tam zmieńcie ustawienia.
pozdrawiam

raper_21
24-03-2008, 23:52
no właśnie cache czyściłem i to parę razy ale rada crazyluki mi pomogła . dzięki wielkie